Wpis z mikrobloga

Jak wcześniej byłem skłonny polemizować ze @Spatsi i kimś tam jeszcze, kto ostrzegał @m__b, że plusy zabiją #mikro, tak po wielu miesiącach biernego lurkingu i miesiącu oficjalnej aktywności, muszę się z nimi w pełni zgodzić, bo #rozdajo za plusy i #atencjacontent są tak żenujące, że to puka od dołu do #gimbazacontent.

USUNĄĆ PLUSY! Kto jest za, niech się wpisze (na plusy, dosadnie rzecz ujmując, mam totalnie #!$%@?).

#przemyslenie #oswiadczenie #apel #wniosek #mikroblog
  • 8
@Sajsu: Dawniej też to robili. Ktoś miał kod na pizzę, którego nie mógł wykorzystać, wrzucał i kto sobie wziął, ten wziął i był porządek. Tymczasem z gorących wpisów zrobiły się wpisy atencyjne. Mnie to w sumie rybka, bo odpowiednie tagi mam zablokowane, ale nie wszyscy tagują, nie wszyscy tagują poprawnie, niektórzy otagują coś faktycznie ciekawego zablokowanym tagiem. Tak czy inaczej – poziom leci w dół, a plusy ewidentnie się do tego
@SamiecAlfa: Plusy same w sobie nie są złe, złe jest to nieustanne #!$%@? się. Pół gorących #!$%@? "oddam kod na diablo 7", albo "Jutro pierwszy raz myję zęby, dajcie zawieszone plusy XD". Mimo wszystko, plusy bym zostawił. A jeżeli chcesz, to możesz wyłączyć je w ustawieniach.
@spatsi: Ja wiem, gdyby #pluswhores nie istnieli, to byłbym ich zwolennikiem, bo to chyba dzięki nim wszedłem do gorących i zasiliłem skromne grono (4 osoby) z odznaczeniem "reportera". Pytanie: czy ludzie myślą, że one liczą się do rankingu, czy chodzi o tanią atencję (bo dobra jest spoko)? Jeśli tak, to może jakaś akcja edukacyjna? A jeśli nie i problem będzie się nasilał, to moderacja powinna dawać 3-dniowe bany dla #truepluswhores,
zasiliłem skromne grono (4 osoby) z odznaczeniem "reportera".


@SamiecAlfa: Możesz napisać o tym coś więcej? Nie przypominam sobie dokładnie o co wtedy chodziło.

czy ludzie myślą, że one liczą się do rankingu


Jeżeli dobrze kojarzę, to wpływ mikro na ranking jest zerowy lub bardzo mały, więc to chyba nie to. Najwyraźniej, ludzie chcą wejść w gorące za wszelką cenę ;|

Wątpię, aby moderacja coś z tym zrobiła, bo zawsze mogą się
@spatsi:

Afera była o zdjęcia Iwony Hartwich na wakacjach w Chorwacji. Wrzuciłem je z jej fejsa z tagiem #niepopularnaopinia. Wpis wszedł do gorących, ale z jakiegoś powodu moderacja go po jakimś czasie usunęła ("przemoc, nienawiść" – omg). Ale, jak wiadomo, co raz zostanie wrzucone do Internetu... Później jakiś były działacz PO podchwycił temat i zdjęcia umieścił na swoim tweeterze. Nie wiem, z którego źródła Superstacja się o tym dowiedziała, ale