Wpis z mikrobloga

Jak wcześniej byłem skłonny polemizować ze @Spatsi i kimś tam jeszcze, kto ostrzegał @m__b, że plusy zabiją #mikro, tak po wielu miesiącach biernego lurkingu i miesiącu oficjalnej aktywności, muszę się z nimi w pełni zgodzić, bo #rozdajo za plusy i #atencjacontent są tak żenujące, że to puka od dołu do #gimbazacontent.

USUNĄĆ PLUSY! Kto jest za, niech się wpisze (na plusy, dosadnie rzecz ujmując, mam totalnie #!$%@?).

#przemyslenie #oswiadczenie #apel #wniosek #mikroblog
  • 8
  • Odpowiedz
@Sajsu: Ale tu nie jest Caritas, żeby coś rozdawać (poza plusami), choć jeśli ktoś naprawdę chce, to reguła kto pierwszy ten lepszy. Albo losowanie spośród 10 pierwszych wpisów.
  • Odpowiedz
@Sajsu: Dawniej też to robili. Ktoś miał kod na pizzę, którego nie mógł wykorzystać, wrzucał i kto sobie wziął, ten wziął i był porządek. Tymczasem z gorących wpisów zrobiły się wpisy atencyjne. Mnie to w sumie rybka, bo odpowiednie tagi mam zablokowane, ale nie wszyscy tagują, nie wszyscy tagują poprawnie, niektórzy otagują coś faktycznie ciekawego zablokowanym tagiem. Tak czy inaczej – poziom leci w dół, a plusy ewidentnie się do
  • Odpowiedz
@SamiecAlfa: Plusy same w sobie nie są złe, złe jest to nieustanne #!$%@? się. Pół gorących #!$%@? "oddam kod na diablo 7", albo "Jutro pierwszy raz myję zęby, dajcie zawieszone plusy XD". Mimo wszystko, plusy bym zostawił. A jeżeli chcesz, to możesz wyłączyć je w ustawieniach.
  • Odpowiedz
@spatsi: Ja wiem, gdyby #pluswhores nie istnieli, to byłbym ich zwolennikiem, bo to chyba dzięki nim wszedłem do gorących i zasiliłem skromne grono (4 osoby) z odznaczeniem "reportera". Pytanie: czy ludzie myślą, że one liczą się do rankingu, czy chodzi o tanią atencję (bo dobra jest spoko)? Jeśli tak, to może jakaś akcja edukacyjna? A jeśli nie i problem będzie się nasilał, to moderacja powinna dawać 3-dniowe bany
  • Odpowiedz
zasiliłem skromne grono (4 osoby) z odznaczeniem "reportera".


@SamiecAlfa: Możesz napisać o tym coś więcej? Nie przypominam sobie dokładnie o co wtedy chodziło.

czy ludzie myślą, że one liczą się do
  • Odpowiedz
@spatsi:

Afera była o zdjęcia Iwony Hartwich na wakacjach w Chorwacji. Wrzuciłem je z jej fejsa z tagiem #niepopularnaopinia. Wpis wszedł do gorących, ale z jakiegoś powodu moderacja go po jakimś czasie usunęła ("przemoc, nienawiść" – omg). Ale, jak wiadomo, co raz zostanie wrzucone do Internetu... Później jakiś były działacz PO podchwycił temat i zdjęcia umieścił na swoim tweeterze. Nie wiem, z którego źródła Superstacja się o
  • Odpowiedz