Wpis z mikrobloga

@SlonMariusz: mam bekę z liczę ja mudzinow, wiadomix, że wypoki to rasiści, ale... w tym AC jest o jednego za dużo xD Jeszcze jakby Yasuke był jakimś NPC to spoko, ale że zrobili z tego jednego słabo udokumentowanego "samuraja" głównego bohatera, to to nie jest dzieło przypadku ani kreatywności xd
  • Odpowiedz
@Returned
Gdzie się zaczyna rasizm w kończy preferencja? Jak sobie tak wymyśle, że akurat bym chciał pograć białym chłopem w grze, to niedobra byli? Takich wymagań nikt mieć nie może tylko ma grać co mu dają?
Osobiście uważam czarnych ludzi za brzydkich, po prostu ich aparycja jest mi niemiła i co mam na to poradzić? Mam iść na jakieś leczenie, bo rasizm? Albo może lepiej - przymusowy ślub z murzynka, bo
  • Odpowiedz
@Flypho: Ty sobie możesz kogoś nie lubić, więc jak nie chcesz grać murzynem to nie kupujesz gry i tyle
Problem się zaczyna gdy zabroniłbyś robić komuś zakupy w swoim sklepie tylko dlatego, że jest czarny
  • Odpowiedz
@RudyZibi
Rozumiem twój argument, ale na tym portalu nazywają ludzi rasistami, bo nie chcą grać murzynem. () I nie sądzę że większość tych niechętnych prowadzi sklepy tylko dla białych.
  • Odpowiedz
@RudyZibi
Pewnie nie kupia, ale co to zmienia? To czy coś kupisz zmienia coś w kwestii prawa do wyrażania opinii?
Ja od lat jeżdżę japońskimi autami bo uważam niemieckie za gorsze. I nie mogę z tego tytułu nic napisać o niemieckich markach?
  • Odpowiedz
@SlonMariusz: ludzie powinni przestać bać się że zostaną nazwani rasistami i otwarcie mówić że ubisoft jest rasistowski i to jest fakt. Ogólnie mam #!$%@? na franczyzę AC ale czy w którymś z nich był już japończyk? Chyba nie, a tu mieli idealną okazję by jednego osadzić, jawna dyskryminacja azjatow. I nie problemem jest mudzin, wiadomo, bo jakby był srodkowoeuropejski chad z szeroką szczeną to też poleciałby hejt bez wątpienia. Tylko
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek:
Po kolei: najpierw przeczytaj post autora, potem przeczytaj cały mój komentarz, potem go zrozum, a potem tu wróć i skontruj lub dopytaj cokolwiek, co ci się nie spodobało, inaczej nie wiem jak ci odpowiedzieć.
Jak chcesz dyskutować poważnie, to przeczytaj też resztę moich komentarzy, a jak chcesz się po prostu zesrać, to weź mnie nawet nie wołaj tylko sraj - ja nie mam nic przeciwko.
  • Odpowiedz