Wpis z mikrobloga

Jestem 2 miesiące po rozstaniu, jeszcze miesiąc spotykałem się z fajną dziewczyną, obecnie trochę "postój". I powiem wam tak.

Nie wyobrażam sobie, jak można być singlem przez kilka lat XD Przecież to nieludzkie. I co, tak walić gruchę i tylko tyle? Chore. W ogóle spędzanie czasu tylko w męskim gronie to gejoza straszna. Ja to czuję, że musiałbym sobie nawet wyjść na spacer, na pizze/piwo z jakąś dupą, pogadać, pośmiać się, może poflirtować, bo po prostu kobiece towarzystwo jest czymś, do czego przywykłem przez 6 lat. Oczywiście musiałaby być ekstrawertyczką i nie pustakiem. Już nawet nie chodzi o pociąg fizyczny, ale też psychiczny.

U mnie też wykształcił się taki mechanizm, że najbardziej w laskach pociąga mnie właśnie charakter, inteligencja, poczucie humoru. Ofc patrzę na wygląd, ale może być takie 6/10. Zdecydowanie z taką wolałbym do łóżka iść niż nawet taką Julką 9/10, ale "netflix&chill, zaskocz mnie", gdyby w teorii była taka szansa.

Wiem, że większość wykopu to stuleje i dla nich ten post może być spermiarski. Wynika to z tego, że wasz kontakt z kobietami to co najwyżej sporadyczne randki z tindera albo pisanie na messengerze/instagramie. Ale jak przez tyle lat obcowało się i ze swoją kobietą i często na spotkaniach gadało się z jej koleżankami etc, to taki zwrot o 180 stopni i brak dup w towarzystwie jest po prostu niekomfortowy xD Tak samo jak ręka zamiast seksu. Na dłuższą metę nie ma szans, lepiej chyba wejść w byle-jaki, ale luźny związek.

Choć ten post dla kobiet może wydawać się "toksycznie męski", bo kierowany jest do męzczyzn, ale podsumowując napiszę, że kobiety są po prostu fajne i ciekawe.

#seks #randkujzwykopem #stulejacontent #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #p0lka #pieklomezczyzn
  • 34
  • Odpowiedz
mężczyzna musi mieć kobietę.


@Kopyto96: prawdę mówiąc, mam ciekawsze zajęcia niż zajmowanie się babą, chociaż przygodne znajomości bywają przyjemne
  • Odpowiedz
  • 0
@illaddictyou: Nie mam koleżanek w pracy, ostatnie prawie 2 lata już spędziłem w IT z samymi nerdami xD a teraz będę zdalnie pracować wyłącznie

wlasnie o to chodzi, ze nie napisalem, ze trzeba z partnerka, tylko ze czasem dobrze jest mieć też kobiece towarzystwo.
  • Odpowiedz
Z wielkim zaciekawieniem to czytam. A to nie jest tak, że ktoś Ci się podoba to nawet jak ma krzywą szczękę to jest 10/10? Że 6/10, to dla kolegów jakby się przypucowali że dla nich nie ładna?
Fajnie że lubisz kobiece towarzystwo, ale jak można kogoś lubić rozpatrywujac go w skalach. Jak wy chcecie kochać i być kochanym, tak o po prostu- jak traktujecie tak osoby, zaniżając ich wartość w swoich oczach?
  • Odpowiedz
  • 0
Fajnie że lubisz kobiece towarzystwo, ale jak można kogoś lubić rozpatrywujac go w skalach


@kasia201201: Po prostu na 1 rzut oka możesz ocenić z wyglądu, ale nie bierz tego do siebie. Czasem jest tak, że dziewczynę oceni się na 6/10 pod kątem atrakcyjności, a potem wydaje się 8/10, czyli już dużo ładniejsza, bo robi swoje sam charakter, otóry podnosi atrakcyjność.

Dla mnie laska może być 10/10, ale jak jest głupia i
  • Odpowiedz
lepiej chyba wejść w byle-jaki, ale luźny związek


@Kopyto96: Nie, nie lepiej. Jak masz bardziej tradycyjne podejście to zryje Ci beret. Warto zawsze się szanować.
  • Odpowiedz
ja żylam zawsze między związkami kilka lat sama i żyje , szukanie kogoś na siłę jest dziwne


@Linnior88: a ktoś tu pisze o szukaniu na siłę? Nie. Ale ile można żyć samemu?
  • Odpowiedz
-uderzam w 1 części wpisu do mirków, którzy CHCIELIBY, ale nie obcują w ogóle z kobietami i muszą się zadowalać tym co jest, czyli po prostu ślę wyrazy współczucia i zastanawiam się jak wytrzymują


@Kopyto96: Ja to się natomiast zastanawiam, jak wytrzymują tacy, co muszą obcować z kobietami, bo inaczej nie wytrzymają. Wcale nie są w sumie ciekawe, są zazwyczaj NPC, wyjątki to zwykle i tak sfeminizowane nazistki.(no ale są ciekawe,
  • Odpowiedz