Wpis z mikrobloga

@Syn_Tracza: no, nie zapomnielismy, bo wzieliscie eksperymentalne gowno od wuja Pfizera i toczyliscie piane z ust w kierunku kazdej osoby, ktora tego nie robila ( ͡° ͜ʖ ͡°) pluje na was
  • Odpowiedz
Tu już zadziałał system wyparcia u nich, ale jaką panikę zasiali i jak wielu ludzi żyło w strachu przez nich, to szkoda gadać.


@Djuk94: Dokładnie tak.
Mam kuzynkę która z mężem wzięła wszystkie dawki a teraz żaluje. Wszystkich bez maseczek chciała rozdupiać a jak Ukry przyjechały w 2022 to już nie było pandemi...
  • Odpowiedz
@xqwzyts: aha, jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)a inwermektyna nie dziala? a nie, czekaj. okazalo sie,ze dziala. zawsze dzialala. tylko nie wolno bylo o tym mowic i jej stosowac. tak jak wielu innych lekow.
  • Odpowiedz
Szczepieni już dawno zapomnieli o sprawie i żyją swoim życiem podczas gdy antyszczepy, nawet po latach od sprawy, ciągle zaprzatają sobie tym głowę. I kto tu jest popierd*** ?


@Syn_Tracza:

1. próbowano zmusić ludzi do instalowania aplikacji "kwarantanna" i pajacowania przed policją czy aby na pewno grzecznie siedzisz zamknięty w pokoju
2. #!$%@? gospodarkę rekordową inflacją, cała masa przedsiębiorcow musiała zlikwidować biznesy, a na ich miejsce wskoczyły międzynarodowe korporacje. Skutki czujemy
  • Odpowiedz
Szczepieni już dawno zapomnieli o sprawie i żyją swoim życiem podczas gdy antyszczepy, nawet po latach od sprawy, ciągle zaprzatają sobie tym głowę. I kto tu jest popierd*** ?


@Syn_Tracza: Jak ktoś ci w twarz napluje, to pewnie też tak sobie tłumaczysz, że on zaraz i tak zapomni, i będzie swoim życiem żył. Pokornie przyjmujesz ten fakt jak wykastrowany soyboy.
  • Odpowiedz
Dokładnie tak.

Mam kuzynkę która z mężem wzięła wszystkie dawki a teraz żaluje. Wszystkich bez maseczek chciała rozdupiać a jak Ukry przyjechały w 2022 to już nie było pandemi...


@BeatboxRocker:
Desire22 - >Dokładnie tak.
Mam kuzynkę która z mężem wzięła wszystkie dawki a teraz ż...
  • Odpowiedz