Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: a i jeszcze jedno foliarzu, dali sie zmanipulować, co na tym stracili? Czy to jest to #!$%@? o bigpharmie, że zarobiła? No wymyśliła sposób szybkiej produkcji szczepionek na większość znanych typów wirusów 20 lat temu i badali to przez tak długi czas, a debil będzie się smucił że dali się zmanipulować xD Manipulacja dąży do niekorzystnego rozporządzenia czymkolwiek, czym tutaj źle rozporządzili xD? Źle to rozporządzili twoi starzy, że nie
  • Odpowiedz
jak tam, coś się ociągają z tą depopulacją i nowym porządkiem świata, juz prawie 4 lata i nic, a ja czekam na dochod gwarantowany zebym nic nie musial robic.
typ wkleja zdjecia że 2 osoby zmarły i to jest jego dowód, przed szczypawkami nikt nie umierał!!!! xDDD
harrame - jak tam, coś się ociągają z tą depopulacją i nowym porządkiem świata, juz p...

źródło: obraz_2024-05-13_133749492

Pobierz
  • Odpowiedz
Przyjąłem trzy dawki szczepionki, nie miałem żadnego nopu


@Raz_na_ruski_rok: Gratulacje. Ja znam osoby które się zaszczepiły które są w miarę ok, ale znam teź takie które czuły sie fatalnie i do tej pory mają problemy ze zdrowiem.
W mediach głównego nurtu temat nopów nie jest poruszany. Jest parę stron które dokumentują przypadki nopów i nagłej śmierci
  • Odpowiedz
@Raz_na_ruski_rok:

a i jeszcze jedno foliarzu, dali sie zmanipulować, co na tym stracili?


Pokazali swoim panom, że można podawać sprzeczne komunikaty, można zamykać pod przymusem ludzi, którym nic specjalnego nie grozi, można przymuszać do szczepienia, z którego zysk dla dorosłej, zdrowej osoby jest marginalny, można naruszać ich prywatność i jawnie śledzić za pomocą gównoapek, a oni i tak to wszystko łykną i potulnie wypełnią polecenia, otrzymawszy iluzję bezpieczeństwa i poklepanie po
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: To czy ja się czuje dobrze czy nie to bez znaczenia, albo to czy ty znasz kogoś kto się czuje źle. Wiesz jaka była grupa badawcza po covidzie? Pewnie nie bo masz to w dupie, wolisz obrazek wrzucić. Badanie objęło 99 068 901 zaszczepionych osób pochodzących z 8 krajów: Australii, Argentyny, Kanady, Danii, Finlandii, Francji, Nowej Zelandii i Szkocji. I wykazano NOPy i powikłania. Pierwszy wynik w google. To takie
  • Odpowiedz
@Raz_na_ruski_rok:

Nadmiarowych zgonów na całym świecie z powodu covidu jest dziesiątki tysięcy razy więcej niż z powodu nopu


Ale ja się zgadzam. Jest jednocześnie ich tysiące razy za mało, abym uznał podjęte działania za zasadne i czuł się zagrożony wirusem. Nie zaszczepiłem się nie dlatego, że obawiałem się nopu lub chipów, ale dlatego, że mi się nie chciało iść do punktu szczepień.

W sumie to ciekawe, że ja nic o nopach
  • Odpowiedz
@Catmmando:

nie dziwię się że covidowe szczepionkowe szury po odstawieniu takiego cyrku i festiwalu #!$%@? chcą żeby każdy szybko zapomniał o tym co za manianę odstawiali


@93michu93:

@Syn_Tracza: szkoda, ze nie zyli swoim zyciem gdy antyszczepy nie chcialy sie szczepic eksperymentalna szczepionka

dokładnie tak.
A później chcieli żeby im odpuścić
https://www.theatlantic.com/ideas/archive/2022/10/covid-response-forgiveness/671879/
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: Dalej nie rozumiesz. Młodzi ludzie czasem umierają i tyle. Kiedy 70,5% populacji globu się zaszczepiło i szczepionka miałaby powodować jakąś niesamowitą śmiertelność to nie trzeba by było wynajdywać jakichkolwiek przypadków. To ile tego jest 100.000 w skali świata? Może milion w skali świata? Jeśli milion to 0.017699115044247787% zaszczepionych. Handluj z tymi liczbami.
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: No ja się szczepiłem 2 dawkowym pfizerem i do dzisiaj mnie boli ręka w miejscu wkłucia, więc NOP jest ewidentny. Ograniczyło mi to sprawność ruchową, bo po podniesieniu ręki na pewną wysokość odczuwam kłujący ból, jak by ktoś Ci wbijał nóż w mięsień, ból ostry, kłujący, znikający bezpośrednio po obniżeniu ręki. Przed przyjęciem szczepionki nigdy nie miałem takich problemów. Mam nadzieję, że to tylko tyle, ale z niepokojem obserwuje kolejne
  • Odpowiedz