Wpis z mikrobloga

@grand_khavatari problem polega na tym, że tam nikt nikogo na siłę do tej klatki nie wpycha. Sami się tam pakujecie i zamykacie od środka.
Tak więc piękne obrazki i piękna, prawdziwa metafora
  • Odpowiedz
@Notes: widać że nigdy nie miales żadnych problemów skoro uważasz że ludzie wbijają sobie coś w bani i dlatego się nie integrują z innymi.

Wyobraź sobie że nagle znajdujesz się za sterami samolotu pasażerskiego i jesteś w nim sam nad atlantkiem i masz nim leciec.
Rozumiem że wzorcowo byś sobie poradził aby dolecieć do lotniska i wylądować xd zrobiłbyś wszystko co możesz a i tak byś zginął.

Przyczyn dlaczego ktoś jest
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie że nagle znajdujesz się za sterami samolotu pasażerskiego i jesteś w nim sam nad atlantkiem i masz nim leciec.

Rozumiem że wzorcowo byś sobie poradził aby dolecieć do lotniska i wylądować xd zrobiłbyś wszystko co możesz a i tak byś zginął.


@r5678: przyklad z dupy bo spedzilem sporo godzin na symulatorze (nie na konsoli tylko takim prawdziwym) wiec akat bym sobie poradził ;)

poza tym jesli chodzi o zycie
  • Odpowiedz
@Notes: zacznijmy od tego że ja się nie uważam za przegrywa, mialem dobrych kumpli, w zwiazku tez bylem, ale miałem problemy kiedyś i wiem jak to jest. Piszesz z typem któremu bliżej do 40tki niż do 30tki, i trochę w zyciu przeżyłem.

Samo to ze piszesz o symalatorze ze byś sobie poradził już mówi o tym że ciężkim typem do rozmowy jesteś. Tym bardziej skoro wiesz czego wymaga pilotowanie samolotem to
  • Odpowiedz
@Notes: widzę że ch*ja w życiu doświadczyłeś problemów a na pewno nie takiego kalibru jak ludzie z autyzmem, aspergerem itp. Fobia społeczna, zaburzeniami lękowymi itp. Gdzie zazwyczaj ma się kilka rzeczy naraz. Ciekawe gdybys tak miał z dnia na dzień co byś wtedy mówił. Sądząc po twoich wypowiedziach ego oskarka to pewnie przez monitor byś mówił że jest git byleby się nie przyznać do błędu
  • Odpowiedz
@r5678: @Zylastychuop220 99% przegrywow zdiagnozowało się samych w Google. Chyba nigdy nie spotkaliście lenia. Taki nierób zawsze będzie mówił, że "nie potrafi", że "on się boi", że "ty to zrobisz lepiej" i tak dalej. To wszystko są zwykle wymówki by dalej siedzieć przed komputerem i nic nie robić.

To jak z osobami otyłymi w body positive. Może malutki promil nie może schudnąć ze względu na problemy zdrowotne, cała reszta chorych tarczyc,
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: wspominałem o tym w ostatnim akapicie ;)
Zgadzam się też co do schudnięcia, wystarczy chcieć. Jak ma się prawidłową wagę i dobrą kondycję to nagle wszystkie problemy ze zdrowiem znikają, w sensie jakieś bóle nadwyrężenia itp.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: ja to w zasadzie siedzę tylko na tagu motoryzacja plus przeglądam gorące/aktywne i jak trafi się jakiś post z przegryw i najdą mnie refleksje to wrzuce swoje 3 grosze, więc być może masz rację i tak jest. X lat temu jak wykop był bardziej popularny i był wyższy poziom to więcej przeglądałem czy pisałem i pamiętam z kilka osób tego negatywnego typu, która psuła tag, bo przez nich stał się
  • Odpowiedz