Wpis z mikrobloga

@SpierdotripEnthusiast: To, że jej nikt nie rucha nie oznacza iż jest jakaś moda na brak seksu, ale to po pierwsze. Poza tym mówienie, że młode pokolenie ubrania mniej seksu w czasach wszechobecnego przyzwolenia na seksualizację wszystkiego i dziewczyn które robią loda bo im się nudzi XD
  • Odpowiedz
To, że jej nikt nie rucha


@SpierdotripEnthusiast: @Cztero0404: laska prowadząca ten kanał ma chłopa i dziecko. Chłop jest dietetykiem i z nim przez pewien czas prowadziła biznes dietetyczny.
Nie znam w sumie ich początku, ale wygląda na to, że teraz (9 msc temu) zostawiła (biznesowo) chłopa i poszła w nagrywanie wywiadów właśnie o takich tematykach. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chłop będzie miał cały biznes na głowie, a ona
  • Odpowiedz
@SpierdotripEnthusiast: Dziękuję za kolejny wątek do kolekcji. Nigdy nie byłem podcastowy ani youtubowy (38 lvl here), ale zawsze "na czasie" i w pełnej immersji ze wszystkimi młodszymi pokoleniami. Trzy miesiące temu ktoś podrzucił mi link do podcastu tytułem "banalny". Przesłuchałem, bo nie do końca byłem w stanie uwierzyć, że to nie jest #!$%@? aktorska. Zapytałem osobę od której to dostałem, oczywiście odpowiednio wcześniej zmiękczyłem grunt, tak po naszemu "co to #!$%@?
  • Odpowiedz