Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś opinie jak na dzisiaj wygląda sytuacja na apkach innych niż tinder? Pomijam sensowność korzystania z tego typu aplikacji. Chodzi mi raczej o porównanie istniejących apek.
W zasadzie głównie korzystam z tindera i jest średnio. Kiedyś zdarzyło się korzystać z bumble ale to totalna porażka, same dziwnie wyglądające zagraniczne konta, stewardess itp.
Badoo to nadal 10 sort w porównaniu do tindera?
Najbardziej interesuje mnie facebookdating bo nigdy nie korzystałem. Jak tam wygląda sytuacja, warto w ogóle instalować i jest tam jakikolwiek ruch? Korzysta ktoś?

#tinder #badoo #bumble #facebookdating #facebookrandki #randki #podrywajzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Facebook randki to umieralnia, miałem z dwa tygodnie i zero jakichkolwiek oznak życia z kierunku innych kont. Sympatia to trochę mniejsza umieralnia, jak mieszkasz w większym mieście to może coś trafisz. Fotka to umieralnia drugiego sortu, raczej nie polecam.
  • Odpowiedz
@messindowski: w takim Badoo nie ma sensu przesuwanie profili, bo sparuje cię może z 1 na 100, a i tak to nie gwarantuje, że sobie pogadacie. Ewentualnie można dawać tylko w lewo co teoretycznie powinno poprawić statystyki. Trzeba pisać do lasek bez dopasowania i wtedy jest większa szansa, że w ogóle z kimś pogadasz.
  • Odpowiedz
@messindowski:
FB randki - jakiś ruch jest, jezeli chodzi o polubienia najmniej wspólnie z Bumble. Plusem na pewno brak premium
Bumble - dużo kobiet zza granicy, mało popularna apka w Polsce
Badoo - duży ruch, 2. Sort w porównaniu do Tindera, lajki i pary wpadają
Boo - tanie premium zaraz po utworzeniu konta, mozliwosc zobaczenia ile dana kobieta ma lajkow oraz zobaczenia kto wyswietlal Twój profil. Teoretycznie dopasowywanie także pod kątem osobowosci ale kto na to patrzy xD
Tinder - król wśród apek randkowych, korzystałeś więc wiesz jak to
  • Odpowiedz
  • 0
@ChadLite Próbowałeś takiego bezpośredniego pisania? Daje to efekty chociaż w jakimś procencie? Osobiście myślałem, że to bardziej negatywnie jest odbierane jako desperat z premium.

@razdwatrzy55 I udało Ci się jakieś sensowne efekty tak osiągnąć? Te laski raczej mają setki wiadomości.

@default1 O tym Boo też ostatnio słyszałem. Są tam jakieś sensowne profile. Bliżej do badoo czy tindera?
  • Odpowiedz
I udało Ci się jakieś sensowne efekty tak osiągnąć? Te laski raczej mają setki wiadomości.


@messindowski: XD to moze jakies onlyfansiary, chociaz i taka raz mi odpisala i chciala sie zobaczyc, ale to wystarczy zadac ciekawe pytanie od pazdziernika wyszedlem tam z 9laskami, wszystkie dla mnie były ładniejsze i byl lepszy vibe w porownaniu do tych z którymi spotkałem się z tindera

byłoby więcej spotkań ale nie jestem ciągle w
  • Odpowiedz
  • 0
@ChadLite O to nawet nie wiedziałem, że bez premium można do mnie popularnych pisać. Może spróbuję xD

@razdwatrzy55 No to powiem Ci, że niezły wynik, nawet te 9. Muszę tylko instagrama założyć bo nie mam i przydałoby się mieć jakichś obserwujących. Chyba muszę kupić jakiś pakiet followersów z Indii xD
  • Odpowiedz
@messindowski: Tinder to nadal najpopularniejsza apka i jest tam najwięcej dziewczyn. Jak kolega wyżej pisał jak Ci się jakaś podoba i ma podany instagram to odrazu piszesz tam bo jak nie odpisze Ci na ig to nie da Ci też like na tinderze. Badoo to nadal outlet z tindera, a randki facebookowe teoretycznie są fajne bo nie mają żadnych "mikropłatności" ale prawdopodobnie większość profili jest nieaktywna, jest też bardzo dużo
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: Nie rozumiem o co chodzi z dodaniem 30 kont, które typują zakłady bukmacherskie? Mam sam je stworzyć i sam polajkować swój główny profil? Czy lajkować istniejące konta, które typują i oni mnie też zaczną obserwować z automatu?
  • Odpowiedz
@messindowski: wiele osob chce stac sie slawna robiac f4f follow za follow i obserwuja po prostu ostatnie osoby ktore zaobserwowaly danego tworce, ja zauwazylem ten trend teraz wlasnie w tego typu profilow i Ci to polecam jest to bardziej legitne niz hindusi xD
  • Odpowiedz
Może to wydać się dziwne, ale Tinder to nadal najlepsza opcja. Badoo to karyny i jakieś dziwne foty jakby robione ziemniakiem z jebitnym filtrem. FB randki jest pustawe, jak i Bumble. A na Jaumo miałam bardzo mało par....
  • Odpowiedz
@messindowski: ja poznałem swoją obecną dziewczynę na Badoo. Ogólnie nie zgodzę się ze stwierdzenien, że to apka z "outletem" z Tindera. Podczas przewijania w prawo w przedziale do 26 roku zycia spotkałem może 3 profile samotnych matek, więc niewiele ¯\(ツ)/¯
Wydaje mi się że to jest fajna apka, bo mniej popularna niż tinder i prędzej znajdziesz jakaś normalna dziewczynę
  • Odpowiedz