Wpis z mikrobloga

Jeśli przeganiają cię z jednego miejsca - mogli się pomylić
Jeśli przeganiają cię z dwóch miejsc - mogli być w zmowie
Jeśli przeganiają cię z trzech miejsc - to coś jest na rzeczy
Jeśli przeganiają cię z 47 różnych miejsc na świecie - uuuu...

#izrael
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niebadzsmokiem: Ja wiem, że w waszym mniemaniu przepędzali ich bo roznosili choroby, a przez ich żydowskie sztuczki krowy mleka nie dawały ale prawda jest taka, że przeganiali ich dlatego, że w przeciwieństwie do lokalnej hołoty byli na tyle inteligentni, że przejmowali praktycznie większość elitarnych zawodów i prowadzili masę biznesów. Ludziom pękały biedne dupska, dlatego mordowali ich i okradali.
  • Odpowiedz
@stanleymorison:

Sprawdź jakie średnie IQ jest w Izraelu.
Sprawdź jakie uczelnie wyższe Izraela są w czołówce światowej.
Sprawdź jakie dofinansowania z USA musi otrzymywać Izrael by istnieć jako rozwinięte
  • Odpowiedz
jakby byli tacy inteligentni, to by zrozumieli po 2 razie gdzie jest problem


@Niebadzsmokiem: Ja myślę, że po drugim razie lokalna społeczność by zrozumiała, że problem nie jest w żydach, tylko w nich samych.

Ja sądzę, że byli przepędzani bo w swoich talmud i rabinowskich naukach są uczeni by się edukować, wzajemnie wspierać i wykorzystywać gojów. Co z biegiem czasu powoduje że jako grupa społeczna tworzą rozwarstwienie społeczne i odczucie
  • Odpowiedz
@stanleymorison @PierDacze weźcie się zdecydujcie: Żydzi są tak inteligentni, że byli przepędzania dziesiątki razy, mają hajs i mega wyuczonych obywateli i zamiast wykorzystać swój potencjał, żeby się rozliczyć z Hamasem, wolą dokonywać ludobójstwa?
Czy jedynak nie są tacy super i ludobójstwo to "wypadek" przy ich wojnie?
  • Odpowiedz
@stanleymorison już nie rób z nich nadludzi. Są inteligentni, ale też mają wpisaną plemienną kulturę oszukiwania gojów. Dla nich goj jest śmieciem.
To chyba oczywiste, że nie chcesz u siebie hodować takiego raczyska, nawet jak jest inteligentniejsze od ciebie.
Czyli ten twój "ból d--y lokalsów" to jak najbardziej poprawny odruch.
  • Odpowiedz
  • 4
@Niebadzsmokiem

Jeśli przeganiają cię z 47 różnych miejsc na świecie - uuuu...


Może ten plan z madagaskarem nie był taki zły, choć pewnie teraz oglądali byśmy przesiedlanie ryb z oceanu indyjskiego i b-----------e raf koralowych XD
  • Odpowiedz
Ja myślę, że po drugim razie lokalna społeczność by zrozumiała, że problem nie jest w żydach, tylko w nich samych.


@stanleymorison: po pierwsze, to skoro ich przepędzano z różych miejsc, to jak za drugim razem biedota lokalna miała zrozumieć, skoro ta konkretna biedota przepędzała ich pierwszy raz. Po drugie, to o żydach pisałeś, że są inteligentni. Głupia lokalna biedota była głupia, więc można ich usprawiedliwić. Ale ci inteligentni jak widać
Niebadzsmokiem - >Ja myślę, że po drugim razie lokalna społeczność by zrozumiała, że ...

źródło: comment_1657888544PCacpQtE0dqF73NIrKegNl

Pobierz
  • Odpowiedz
O Jechowych słyszałeś? Oni też się wspierają, ale nie mają takiego stażu jak Żydzi. Daj im trochę więcej czasu.


@PierDacze: Nie znam żadnego ale myślę że jednak żydowska kultura wzajemnego wsparcia pewnie mocno oderwana od religijności jako takiej jest dużo bardziej cywilizowana niż współpraca w ramach sekty ukierunkowana wyłącznie na jej rozwój.
  • Odpowiedz
  • 1
@stanleymorison


@PierDacze: No to przecież napisałem, że biedota lokalna złapała ból d--y, że żydzi wspomagali się w ramach swojej społeczności, a lokalsi nie mogli przeżyć, że nie mogą się pod te sukcesy doczepić


Biedota złapała ból d--y, że judaizm wprost pozwala na oszukiwanie nie-Żydów więc może nie chodzi o to, że jakaś Biedota ich nie lubi tylko, że faktycznie grali nieuczciwie w stosunku do reszty społeczeństwa, stąd jak się społeczeństwo orientowalo to chcieli sprawiedliwości a wtedy było - o
  • Odpowiedz