Wpis z mikrobloga

#tinder ale beka laska mnie zaprosiła na chatę po paru godzinach na miescie i nawet się nie dała pocałować (ja #!$%@?). Leze z nią teraz w jednym leżu, ta śpi (niby) ale ma za cel chyba się nie dać wydymać. Dziwne dupy, chociaż się przytuli chłop ja #!$%@?.
  • 99
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: Ja wiem jaki mechanizm rządzi tymi poglądami ale nie rozumiem szkalowania tych kobiet, facet rucha się dla przyjemności = spoko, kobieta rucha się dla przyjemności = szon, nie szanujemy jej, a wręcz gardzimy nią. Po prostu nie wiem co w tym złego że kobiety też ruchają się dla przyjemności. A jeśli chodzi o ryzyko to że niby kobiety są np. słabsze fizycznie więc ten nieznajomy może zrobić jej krzywdę? Może
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: ja ze swoją na pierwszym spotkaniu się pieprzylismy jak dzikie kuny w agrescie i jesteśmy razem jakieś 8 lat. Nie zanosi się na zmianę.

Także nie wszystko co się dzieje w twojej głowie musi być prawdą.
  • Odpowiedz
@Jody_HiGHROLLER: ja miałam odwrotnie. Kiedyś zaprosiłam chłopaka na jakiejś trzeciej randce i trochę pomogłam mu "przegapić" ostatni nocny autobus. No i musiał zostać. Liczyłam na jakieś mizianki, jak już i tak leżeliśmy razem w lóżku, tymczasen on się obrócił do mnie plecami i zasnął w 5 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Potem i tak byliśmy razem przez długie lata, ale początek był... dziwny. On twierdzi, że nie
  • Odpowiedz
@Kotiki_to_nie_foki z niektórymi to tylko rozebranie się do naga albo włożenie bodystockingu będzie wystarczającym sygnalem chęci szarpańska. Dalej już tylko neon na bloku i samolot ciągnący napis.

Nie chciał być nachalny, omagad xD "Jeśli stanik i majtki do siebie pasują, to ty jesteś ofiarą"
  • Odpowiedz
@HusainAbdul nie o takie ryzyko mi chodzilo. Bardziej o ciaze. Facet wyparowuje i elo nawet nie wie, ze bedzie mial dzieciaka a kobieta musi sie bujac z brzuchem i potem wychowywac dzieciaka. Jest niby jeszcze aborcja no ale tak czy siak jest to zmartwienie matki nie ojca po takiej sytuacji
  • Odpowiedz