Wpis z mikrobloga

#tinder ale beka laska mnie zaprosiła na chatę po paru godzinach na miescie i nawet się nie dała pocałować (ja #!$%@?). Leze z nią teraz w jednym leżu, ta śpi (niby) ale ma za cel chyba się nie dać wydymać. Dziwne dupy, chociaż się przytuli chłop ja #!$%@?.
  • 99
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: a no to wiadomo, że wykopek pragnie nieśmiałej dziewicy, która mu zrobi full serwis z roksy i którą potem będzie mógł wyzwać od szmat, bo zrobiła mu full serwis z roksy
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: Seks seksem ale po drodze jest wiele kroków które równie miło się stawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym długie randki są dla dziewic/prawiczków. Dorośli ludzie po kilku spotkaniach mogą i powinni bez problemu wylądować w łóżku jak się sobie podobają. Seks jest przyjemny, zbliża, daje satysfakcje/zaspokaja potrzeby. Ktoś kto rzuca wyimaginowane liczby typu miesiąc, trzy, jeśli nie ma problemu ze względu np na relacje na
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko no ja tam nigdy nie dawałam jakiś dziwnych dat, typu że za dwa mięs i ani dnia wcześniej, ale napewno zrobiłam to, gdy uważałam, że człowiek się nadaje do czegoś więcej niż tarcia chrzanu xD czyli w sumie i tak nie za prędko haha
  • Odpowiedz
żadna szanująca się dziewczyna nie prześpi się z chłopakiem po kilku spotkaniach.


@Novilius: a jak facet się prześpi po kilku to jest szanowany czy nie ? XD

te incelskie teorie zawsze bawią. Dziewczyny też lubią seks, handluj z tym
  • Odpowiedz