Wpis z mikrobloga

#tinder ale beka laska mnie zaprosiła na chatę po paru godzinach na miescie i nawet się nie dała pocałować (ja #!$%@?). Leze z nią teraz w jednym leżu, ta śpi (niby) ale ma za cel chyba się nie dać wydymać. Dziwne dupy, chociaż się przytuli chłop ja #!$%@?.
  • 99
  • Odpowiedz
dla mnie jak kobieta daje dupy po kilku spotkaniach to jest puszczalskim szonem xD i w życiu bym nie chciała takiej do związku xD no, ale wy takie lubicie jednocześnie mówiąc, że szony są ble xd


@TrisssMerigold: ilu chłopów miałaś do tej pory?
  • Odpowiedz
@Jody_HiGHROLLER: coś #!$%@?łeś po drodze. W takich sytuacjach trzeba mieć jaja i po prostu wyjść. Po #!$%@? desperacko się przytulać do obcej dziołchy, co nawet nie chce się bzikać. #!$%@? do siebie i śpisz wygodnie w swoim łóżku, a nie u obcej typiary. Chyba że się ruchacie, to wiadomo, że zostajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie dała się pocałować ale zaprosiła obcego typa żeby sobie pospał z nią w łóżku. Co jest #!$%@?? ( _)


@Kinda: ma zasady, wyszłaby na łatwą
  • Odpowiedz
@HusainAbdul:

: Mnie zawsze zastanawia czemu


Dlatego, że w naszej kukturze to facet musi pierwszywykazać się inicjatywą i zaimponować kobiecie, zaprosić ją itp. Kobieta jest raczej bierna i tylko akceptuje bądź odrzuca zalotnika. Z tego można wysnyć konkluzję, jakoby dobry zalotnik umiał szybko doprowadzić do konsumpcji znajomości, a "łatwa" dziewczyna nie miała wysokich wymagań
  • Odpowiedz
Mnie zawsze zastanawia czemu kobieta jak się rucha po kilku spotkaniach to jest szonem a jak facet się rucha na pierwszym spotkaniu to jest wygrywem, kiedyś był argument że kobiety potem zostają samotnymi matkami ale w dobie antykoncepcji to juz chyba nieaktualne więc nie wiem o co chodzi.


@HusainAbdul: to widać wczoraj się urodziłeś że nie wiesz jak funkcjonują zwierzęta, w tym ludzie. W skrócie ci podpowiem że to polega na
  • Odpowiedz