Aktywne Wpisy

thorgoth +1176
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Marek_Tempe +189
Wizyta w piwnicy, fajki z 2005.
źródło: 1000011976
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000011976
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
kolejny dzień, kolejny raz gdzie nie mogę się dobrze wysrać ani się dobrze nie wyspałem. już mija miesiąc i się dalej nie przyzwyczaiłem do budzenia o 6 na 7 do roboty do 15. wracam zjem coś i się kładę zdrzemnąć. budzę o 23~ bawię z telefonem w łóżku bo tak szybko nie zasneni potem śpię tak z 4-6 godzin i wstaje wyczerpany. co to za życie? czy ja mam po powrocie kawę wypić aby zasnąć o 21-22? w robocie też tylko siedzę nic nie robię bo nie ma co.j( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #zdrowie.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: blad
Staraj się poprawić styl żywienia, ogranicz cukier w diecie, więcej wody pij i jakiś ruch. Bo z twojego opisu wynika rutyna -DOM-PRACA-DOM. Zaplanuj sobie co po pracy chcesz zrobić i to rób. Ja planuję przed