Wpis z mikrobloga

Jestem takim śmieciem, że chciałbym partnerkę życiową i opiekunkę w jednym. Nie wyobrażam sobie życia po śmierci moich rodziców w samotności. Nie wiem co wtedy pocznę przeraża mnie wizja, że skończę jako bezdomny żebrak. Jedyne co chcę w życiu robić to zacząć pracować na yt nie chcę iść za trendami ot chcę zarobić kasę, chcę robić coś co da ludziom rozrywkę i chcę zostać przez kogoś uznany. Wracając do partnerki fajnie byłoby poczuć się dla kogoś ważnym i kochanym, ale w sumie jak tak łączę kropka z kropką to znalezienie normalnej dziewczyny graniczy z cudem. Kobietom odbiło od tego tindera i liczby wariantów jakie oferuje od znajomości, seksu aż po znalezienie potencjalnego partnera życiowego one mają taki wybór, tylu orbiterów, że głowa mała. Dzisiaj to już nawet śmiem powiedzieć, że brzydka raszpla nawet ma większe powodzenie niż przeciętny uprawiający sport facet mający wiele do zaoferowania i dużo reprezentujący sobą. To jest chore rynek matrymonialny nigdy chyba nie był tak zepsuty jak dzisiaj. Od siebie wam powiem, że bycie ciężkim skrajnym przypadkiem gościa posiadającego autyzm i wady genetyczne skazuje mnie na porażkę na starcie czyli jak się narodziłem heh.
#przegryw #autyzm #samotnosc #depresja #ocd #asd #nadprzegryw #gigaprzegryw #zalesie #gorzkiezale #ehhhhhhhhhhhhh
  • 1
  • Odpowiedz