Wpis z mikrobloga

wczoraj kupiłem jogurt do picia i okazało się że nakrętka jest z tych przymocowanych. Musiałem podkładać rękę bo podczas picia z nakrętki skapywał jogurt. Genialne rozwiązanie.


@niemorzliwe: PODPOWIEDŹ. ODERWIJ NAKRĘTKĘ ONI TEGO NIE SPRAWDZAJĄ.
  • Odpowiedz
@paczelok: nakrętka z boku? (Szczególnie w dobrze wykonanych nakrętkach które się "zatrzaskują")

Ten mam to trochę jakbyś wrzucił zdjęcie w ktorym trzymasz wkrętak za grot.
Z podpisem: "Może znajdzie się jakiś mądry, silny Rosjanin który mi pomoże? ()"
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow tak, tak, typowy neuropejski "fejk" bo:

Kryterium zniekształceń bananów obejmował jedynie najwyższą klasę jakości produktu – „ekstra” (obok np. kryterium zabrudzenia czy przemrożeń) – i dopuszczał tolerancję dla określonego odsetka produktów i dla niedużych odstępstw, oraz wyjątek dla nietypowych odmian pochodzących z Madery, Azorów, Algarve, Krety, Lakonii i Cypru[1][2].


źródło: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rozporz%C4%85dzenie_Komisji_Europejskiej_(WE)_nr_2257/94

Rzeczywiście, wcale nie przerost biurokracji XD
  • Odpowiedz
wczoraj kupiłem jogurt do picia i okazało się że nakrętka jest z tych przymocowanych. Musiałem podkładać rękę bo podczas picia z nakrętki skapywał jogurt. Genialne rozwiązanie.


@niemorzliwe: A pomyślałeś kiedykolwiek, żeby na przykład, no nie wiem, #!$%@? zlizać nadmiar jogurtu za pomocą języka?! #!$%@? czy wy wszyscy jesteście upośledzeni czy o #!$%@? chodzi?
  • Odpowiedz
problemy nieudaczników, nakrętka na plastikowej butelce xDDD


Fantastyczna logika.

1. Politycy robią coś głupiego, co przeszkadza ludziom.
2. Jeśli ktoś mówi że to głupie i mu przeszkadza, to nazwij go nieudacznikiem.
  • Odpowiedz