Wpis z mikrobloga

@w9rT_wv_bIAn37l: oczekuje żebyś podał jakiś sensowny argument na to, że jest to b8, ale ty tego zrobić nie potrafisz. Nie masz niczego oprócz "ja swoje wiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest własnie ruletka, bo nic nie wiesz tylko sobie strzelasz jak na strzelnicy i raz za czas trafisz, ale nie tym razem
  • Odpowiedz
oczekuje żebyś podał jakiś sensowny argument


@Maczuga_Herkulesa18: ok, a ja oczekuję żebyś przedstawił nagrania ze swoich wyjazdowych podbojów. Moim argumentem jest to, że tego nie zrobisz, bo nie możesz pokazać dowodów na coś, co się nie wydarzy. Wystarczy?

Nie masz niczego oprócz "ja swoje wiem"


@Maczuga_Herkulesa18: i mi ta wiedza w zupełności wystarcza, ja nie jestem z CBA i nie zamierzam na ciebie nic mieć
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: ale ja nie piszę rozprawki i nie jestem w sądzie, nie muszę nikomu niczego udowadniać, to ty z jakiegoś powodu chcesz mi udowodnić że nie mam racji, piszesz że ode mnie czegoś oczekujesz więc ja w takim przypadku też mam prawo do swoich oczekiwań. Argument podałem, ale już nie pasuje, więc kolejne też ci nie będą pasować.
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek:

jeżeli oboje jesteście tak ugadani, że Ty ruchasz na boku, ona daje dupy na boku to super układ,


No nie do konca, bo w tej relacji są jeszcze dzieci. Ktore raczej nie mają dobrego wzorca związku, skoro ten jest oparty na wzajemnych zdradach xD
  • Odpowiedz