Wpis z mikrobloga

Wy to chyba lubicie, tak dyskutować sobie z oczywistymi bejtami


@juzwakruzwa: prosty układ, kilku mirków czuje się lepiej, bo skrytykowało oczywistość, a op się cieszy, że ktoś złapał bait.
  • Odpowiedz
Mam świadomość, że OP prawdopodobnie trolluje, ale uważam, że ma rację. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Życie nie jest zero jedynkowe. Można wspaniale spełniać się w rodzinie i od czasu zamoczyć na boku.
Druga sprawa, jakby moja druga połowa tak robiła, Ja sam bym nie chciał się o tym dowiedzieć.
Taki niepisany otwarty związek, których serio jest pełno.
Upośledzeni umysłowo ludzie się oburzają, bo widzą tylko jeden sposób na
  • Odpowiedz
Jesteśmy szczęśliwą rodziną i mam ją rozwalić tylko dlatego że nie wyobrażam sobie żeby do końca życia sypiać z jedną kobietą? Przecież to byłby dla nich dramat, pomyślałeś o tym?


@Maczuga_Herkulesa18: jeżeli się godzi na otwarty związek i sypiacie oboje z innymi to spoko
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18 jak masz dzieci to daj im dobry przyklad. Chcesz się puszczać na boku, to miej chociaż jaja i pogadaj z żoną o tym, że może oboje raz na jakiś czas możecie zrobić skok w bok. Nie bądź samolubem.
  • Odpowiedz
różnica jest taka że baba nie pójdzie do łóżka z typem który jej nie imponuje władzą czy kasą. Chłop po prostu chce zamoczyć pindol, a dla baby to jest przypodobanie samcowi alfa czyli zdobywanie władzy i wplywów. Kto bardziej zdradza? Facet który tylko fizycznie chce upuścić nasienie z pindola i nie obchodzi go samica (byle była ładna, a potem i tak #!$%@? z nią), czy baba która musi się czuć oczarowana, władzą
  • Odpowiedz
Wy to chyba lubicie, tak dyskutować sobie z oczywistymi bejtami


@juzwakruzwa: No nie da się ukryć, że bait jest tak oczywisty, że aż oczy szczypią. Gadzie mózgi.
Tego typu teksty są plusowane, bo cytując klasyka "małe mózgi bawią małe rzeczy" - jak się odpali na yt "MaturaToBzdura" najnowsze odcinki (na pewno nie stare, bo x lat temu poziom był kosmiczny w porównaniu do obecnego) to widać jaki poziom obecnie reprezentują nastolatki.
Morguliusz - >Wy to chyba lubicie, tak dyskutować sobie z oczywistymi bejtami

@juzwa...

źródło: 366

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie masz się czym chwalić. Jeśli masz żonę i ją zdradzasz to sam sobie ubliżasz a każdy kto temu przyklaskuje jest dziurawym kondomem bez cienia kręgosłupa moralnego


@Cztero0404: o jak sie lapiecie glupie wykopki na bajty
az mi was nie zal
  • Odpowiedz