Wpis z mikrobloga

via Android
  • 6
@SmugglerFan @nobrain i ten najlepszy abonament daje tyle, że świetnie odebrane Hifirush, w które zagrało kilka milionów graczy, jest ostatnią produkcją Tango Gameworks. xD ależ to się spina finansowo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Olcziq 3/4 mln graczy zagrało w HiFi Rush, lecz na steamie zaliczyli tylko 6k w peaku. To jest typowa ofiara subskrybcji. Sprzedaż mała, skanibalizowana przez GP, a po ubiciu TG widać jak dbają o "subskrypcyjne perełki" .
  • Odpowiedz
Jak mi sie śmiać chcę, arcane austin należało sie uwalenie za tych bezczelnych dev ktorzy klocili sie ze bedea wrzucac woke culture na potege kosztem jakości, tango bez zalozyciela to tylko widmo i ip zostanie przeniesione do jakiegoś innego studia poza tym od czasu ghostwire tokyo nic z segmentu aaa nie zaprezentowali a hi fi rush to byl poboczny projekt kilku osób wiec musza miec juz jakis problem z aktualnym nie ujawnionym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PieceOfShit to gra za 30$, bańka spokojnie by pękła. A jak widać, jeszcze wydali to na PS5 i może na Switcha 2 będzie. A cena mówi wszystko o małym budżecie gry.
  • Odpowiedz
@Theos: Z Arkane Austin 70% ludzi pracujących przy Prey odeszlo i obecnie bylo to studio pozbawione talentów. Tango zrobiło 3 duże gry TEW1, TEW2 i GW:T z srednimi na opencritic odpowiednio 73, 80 i 78, sprzedazowo tez raczej bez szalu, a same marki raczej zapomniane przez graczy. No ogólnie to jest bardzo przykre, ale widząc obecne trendy na rynku gier, dosyc przewidywalne.
  • Odpowiedz
@Theos: @SmugglerFan Już trzeba mieć naprawdę namieszane w głowie żeby jeszcze wplątać w to wojenki konsolowe. Szczególnie, gdy akurat jeszcze miesiąc temu to Sony zwolniło około 900 ludzi (8% wszystkich pracowników) i pozamykało jakieś studia. Cała branża jest zesrana i te wszystkie korporacje działają na #!$%@? zasadach, więc nie wiem czy jest tu sens wytykać "xboksowcom" coś czy nie.

Z plotek to podobno razem z szefem Tango (jego odejście jest akurat
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Plus - sorry, ale ostatnie decyzje Sony są pod wieloma względami może nawet gorsze niż te Microsoftu. Jedynie co można przyznać teraz Sony, że mają większe sukcesy w sprzedaży konsoli. Ale cyrki, które odprawiają to nie wiem jak można chwalić i jeszcze ich przyrównywać do konkurencji jako jakiegoś mesjasza gamingu.
  • Odpowiedz