Wpis z mikrobloga

  • 2
@aphroman0 Właśnie sam sobie przeczysz w zdaniu twierdząc jednocześnie że nie działają, ale jednak działają bo ludzie schudli, ale wracają do swojej starej wagi XD
  • Odpowiedz
Naukowczynie szukają jak zastosować u kobiet metodę na motyla:

- Jestes larwą, żresz żresz żresz, idziesz spać, wstajesz, piękność!
  • Odpowiedz
Według badań 90% ludzi poddających się diecie wraca do swojej wagi sprzed diety lub wręcz ja przewyższa.


@aphroman0:

Bo chudnięcie to nie jest zrobienie sobie diety a po uzyskaniu docelowej wagi ELO bawimy się dalej i znowu żremy wszystko. Chudnięcie to zmiana stylu życia, a odżywianie jest jednym z głównych czynników.
  • Odpowiedz
Problemem nie są diety same w sobie a sposób podejścia do nich, powinno się przejsć na dietę i w tym samym czasie zmienić nawyki żywieniowe, ewtualnie dodać więcej ruchu do swojego życia.


@dariuszszill: Dokładnie tak. Dieta to styl życia, a nie utrata 3kg, bo nie mieścisz się w sukienkę/garniak na wesele.
  • Odpowiedz
@aphroman0:

diety nie działają. Według badań 90% ludzi poddających się diecie wraca do swojej wagi sprzed diety


Aha, czyli jesli ktoś dzięki diecie schudł, potem porzucił dietę i wrócil do swojej wagi, to wina diety. Ok.

Blacharze nie działają. Blacharz naprawil mi zderzak, po czym wjechałem w drzewo i zderzak wrócil do stanu sprzed naprawy
  • Odpowiedz
@Mirkosoft:

Ale dwie osoby o bardzo różnej fizjologii, nawykach, wychowaniu, genetyce i dokładnie tej samej diecie mogą mieć zupełnie inny efekt. Jedna zdrową wagę, a druga otyłość


To już jeat półprawda. Fakt, mogą występować różnice, ale nie aż takie, że jedna osoba będzie miała zdrową wagę, a druga będzie otyła.

To też prawda. Ba! 1/3 albo 2/3 to mocno niedoszacowany wskaźnik.


To nie jest prawda. To nie dieta "nie działa" tylko
  • Odpowiedz
@betonowa_klata:

jak byłam na diecie, ograniczyłam przyjemne rzeczy i nic, zwro efektu


Po co kłamiesz że zero efektu, skoro napisałaś że spadły 2 kg w 2 miesiące?
To jest właśnie ten problem z Wami. Wszędzie przeinaczacie, lub stosujecie półprawdy.

Chudnie sie od deficytu kalorycznego i Ty też od niego chudłaś.
  • Odpowiedz
To już jeat półprawda. Fakt, mogą występować różnice, ale nie aż takie, że jedna osoba będzie miała zdrową wagę, a druga będzie otyła.


@In_thrust_we_trust: dlaczego nie? NEAT w bardzo dużym stopniu zależy od genetyki i otoczenia/wychowania. A NEAT odpowiada za większą część dziennego zapotrzebowania kalorycznego niż ćwiczenia. Wydaje się oczywiste, że dwie osoby jedząc tak samo będą miały zupełnie inną sylwetkę jeżeli jedna ćwiczy regularnie a druga wcale - jeżeli to
  • Odpowiedz
ale to że zaczniesz żreć po staremu po jakimś czasie chudnięcia na diecie i waga Ci wzrośnie to nie jest wina diety


@FoorX: Dieta to proces, jeżeli ten proces nie daje zamierzonego efektu to nie działa. Zamierzony efekt to utrata wagi na stałe, chyba, że znasz kogoś kto chciał schudnąć i później znowu przytyć.

Jak chcesz się nauczyć geografii a ja polecę Ci bezmyślnie wkuć na pamięć podręcznik od geografii to
  • Odpowiedz