Wpis z mikrobloga

Prowadzę firmę zajmującą się produkcją wiązek kablowych. W maju przenosimy się do większej hali (z 38m2 na 150m2). Większość prac/ rzeczy będę wykonywał samodzielnie (łącznie np. ze spawaniem stanowisk). Jesteście zainteresowani przebiegiem prac? Aktualny stan ukazuje zdjęcie:
Cztery_Znaki - Prowadzę firmę zajmującą się produkcją wiązek kablowych. W maju przeno...

źródło: temp_file8106990187258586418

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
O widzę, że branża bliska mojej - pewnie, że tak :D ogólnie powodzenia w biznesie - oby w tym kraju się chociaż takie firmy rozwijały, które coś wytwarzają - zawsze to lepsza gałąź dla gospodarki, niż j....e handlowanie i spekulowanie betonowymi kurnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cztery_Znaki: W moim mieście też jest taka firma co robi wiązki kablowe i też się nieźle rozwija, aktualnie buduje kolejne kilkanaście stanowisk z praskami, i innymi cudami do obrabiania przewodów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Uhaab np. montaż okablowania do urządzeń GPS. Wiązki do automotive raczej sporadycznie małe partie jako wsparcie innych firm (za mała firma żeby spełnić wymagania).
  • Odpowiedz
@Cztery_Znaki Człowieku, sam stanowiska będziesz spawał? A kto będzie zarządzał firmą w tym czasie? Żywice na posadzkę też sam będziesz kładł i malował halę? Przecież to chore…
  • Odpowiedz
  • 4
@GladysDelKarmen zaraz po szkole średniej pracowałem w firmie o podobnym profilu. Zaczynałem od pracownika produkcji po technika procesu (technika bo byłem dopiero w trakcie studiów). Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany a 3 z 4 weekendów w miesiącu na uczelni.
Później zmiana pracy na zgodną ze studiami i w międzyczasie pierwsze zlecenia na montaż PCB (od tego zaczynałem). Początkowo miałem to prowadzić z kolegami z technikum, ale każdy znalazł
  • Odpowiedz
@Cztery_Znaki: głupcze, mogłeś mieć za to kurniki inwestycyjne od dewelopera ( ͡° ͜ʖ ͡°) beton nigdy nie spadnie a jakies biznesy? innowacje? na co to komu. jeszcze niedaj Boże firma OPa sie rozrosnie i bedzie oblsugiwać najwiekszych na rynku albo i jaki dział R&D założy, śmiechu warte....
  • Odpowiedz