Wpis z mikrobloga

Chad OneUI vs virgin stock Android

- domyślne aplikacje z masą funkcji
- masa ustawień out of the box, w tym zaawansowane i eksperymentalne bo przecież nie jesteś płatkiem śniegu
- aplikacje w oknach albo podzielony ekran bez ich wstrzymywania
- pełnoprawny tryb "jednej ręki"
- widgety na ekranie blokady i AOD
- dźwięk z kilku źródeł albo do kilku urządzeń jednocześnie
- motywy, czcionki, ikonki
- Good Lock: chcesz ustawić custom gesty albo zmienić ilość stopni głośności? A może stworzyć własny układ klawiatury? Jedziemy wariacie!
- DeX

#smartfon #telefony #android #takaprawda
L3gion - Chad OneUI vs virgin stock Android

- domyślne aplikacje z masą funkcji
- ma...

źródło: GB01t0ta4AAsN-J

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@L3gion: Kontrarugmenty: OneUI Core wycinające podstawowe funkcje z AOSP i nie zezwalający na zabawę z Good Lock tak żebyś dodatkowo poczuł że jesteś #!$%@? biedakiem który nie wybulił ekstra na flagowca i "przypadkowe" psucie funkcjonalności po roocie bo jak śmiesz chcieć kontrolę nad oprogramowaniem w produkcie za który zapłaciłeś, on należy do nas a nie do ciebie.

Tymczasem AOSP po roocie daje tyle możliwości że Samsung ze swoim OneUI wygląda jak
  • Odpowiedz
@L3gion: nie będę porównywał tutaj stock Android i OneUI, bo to #!$%@? bez sensu, ale nakładka Samsunga bije na łeb te wszystkie gówna typu MIUI, HyperOS, XOS, ColorOS i inne ścierwo. Jedyne na czym kiedyś mi się równie dobrze pracowało to EMUI od Huawei, teraz nie próbowałem, za bardzo jestem uzależniony od Google ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz