Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie z ciekawości od kilku ładnych lat zobaczyć jak wygląda rynek i flirt. Boże, wy tak żyjecie?

Problemu z parami akurat nie miałem tylko wzrost w opisie, trzy zdjęcia w miarę, stanowisko i jazda. Problem się pojawił kiedy przyszło do rozmów. O #!$%@? mać, o ja #!$%@?. Ładnych dziewczyn w Polsce nie brakuje, to fakt. Napalonych też nie ale inteligentnych? Ja cie #!$%@?. Nawet jak chce się spotkać i jest konkretna to jak nie się nie ubierasz do niej już teraz to zaraz ghost bo już gada z innym. Większość to #!$%@? NPC, po prostu nie da się z tym pisać bo odpowiadają "haha, super, no, okej". Dobrym też pytaniem po wstępie jest czy laska się nudzi. Normalny człowiek ma 100 różnych rzeczy jakie może chcieć robić i nuda nie występuje w jego słowniku, te tępe #!$%@? z kolei nudzą się #!$%@? non stop. Od razu out, nie tracimy czasu. Jak #!$%@? to wszystko to zostają ci dwie normalne fajne dziewczyny i kilka napalonych małolat które mają fetysz i parcie na starszych. Byłoby to rozsądne, w końcu potrzebujesz tylko jednej partnerki. No ale jednak okazuje się, że one też mają więcej niż jedną parę i jak się nie wstrzelisz w klucz oczekiwań to może być ciężko. Te małolaty też problematyczne, jedna kłamie z wiekiem, inna ma jakieś fantazje dotyczące udawanego gwałtu które chce zrealizować, jeszcze inna wraca za dwa miesiące z zagranicy... Ehh, trzymajcie się na tym #tinder Strata dwóch tygodni z życia które mogłem poświęcić na swój projekt. Może jakaś wakacyjna przygoda z tego wyniknie chociaż ¯\(ツ)/¯

#tinder #zwiazki #seks
  • 42
  • Odpowiedz
Jeszcze takie obserwacje, na co laski zwracają uwage/co lubią:
- dwuznaczne teksty, pytania,
- rozmowy na temat pikantnych szczegółów z poprzednich związków/doświadczeń,
- wzrost,
- aktywność fizyczna,
- dobrze płatna posada, niektóre bezpośrednio pytają ile zarabiasz,
- pewność siebie,
- dominująca osobowość,
- tworzenie im w głowach romantycznych/podniecających wizji,
- siła, zarówno fizyczna jak i charakteru, jedna laska wprost mówiła mi o gościach z problemami, że postrzega je jako #!$%@? chociaż z
  • Odpowiedz
ale inteligentnych? Ja cie #!$%@?.


@AnonimoweLwiatko: inteligentne nie przesuwają w prawo typów, którzy mają sam wzrost w opisie bo wiedzą, że takim chodzi tylko o jedno xd

Nawet jak chce się spotkać i jest konkretna to jak nie się nie ubierasz do niej już teraz to zaraz ghost bo już gada z innym.


@AnonimoweLwiatko: i to laskom masz coś za złe? Prawo popytu i podaży mrias ( ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: a weź, obserwacje może dobre, ale tym bardziej mnie to zachęca by zlikwidować te konta tam w #!$%@?. Ja się nie nadaję do czegoś takiego. Nie będę udawał kogoś kim nie jestem, nie byłem i nie chcę być
  • Odpowiedz
@Linnior88: Myszo, ja do Twojej problematyczności nie mam promila podjazdu. Nie ma się czym chwalić. To smutne, wręcz tragiczne. Degradacja na przestrzeni 10 lat jest ogromna.

Nie jestem rozpasany, wręcz przeciwnie. Poza epizodem na studiach jaki większość pewnie miała, nie byłem zbyt aktywny.

Nie dyskryminuje ze względu na wiek o ile jest legalnie i dziewczyna wygląda na kobiete, nie dziecko oraz ma coś w głowie. Nie narzekam na małolaty tylko oszustwa
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: nawet ostatnio coś pisałeś że miałeś laske i na paru dymaniach się skończyło i co chwila historia z jakąś nową , zastanów się nad życiem a nie pakuj co chwilę z związki
Jak czytam posty niektórych to jakbym czytała bravo girl tylko że to dorosłe chłopy
  • Odpowiedz
a weź, obserwacje może dobre, ale tym bardziej mnie to zachęca by zlikwidować te konta tam w #!$%@?. Ja się nie nadaję do czegoś takiego. Nie będę udawał kogoś kim nie jestem, nie byłem i nie chcę być


@default1: Ja też nie Miras. To nie dla mnie.

@Pandillero Miałem więcej niż wzrost, po prostu raczej konkrentny opis i cytat z Asteriksa i Obelixa Misja Kleopatra xd. Zgadzam się z resztą. Nie
  • Odpowiedz
ostatnio coś pisałeś że miałeś laske i na paru dymaniach się skończyło i co chwila historia z jakąś nową , zastanów się nad życiem a nie pakuj co chwilę z związki


@Linnior88: Dziewczyno, o czym ty w ogóle mówisz? Ostatni raz to skończyło się na paru nocach ale to było w ostatnie wakacje. W żadne związki co chwile się nie pakuje. Mylisz mnie z kimś.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko:

nie da się z tym pisać bo odpowiadają "haha, super, no, okej"

A co ci inne baby na to powiedzą?
"bo nie jest zainteresowana"
To czemu dały lajka?


Czemu nie usunie pary?
"bo nie chce być niemiła"

  • Odpowiedz