Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie z ciekawości od kilku ładnych lat zobaczyć jak wygląda rynek i flirt. Boże, wy tak żyjecie?

Problemu z parami akurat nie miałem tylko wzrost w opisie, trzy zdjęcia w miarę, stanowisko i jazda. Problem się pojawił kiedy przyszło do rozmów. O #!$%@? mać, o ja #!$%@?. Ładnych dziewczyn w Polsce nie brakuje, to fakt. Napalonych też nie ale inteligentnych? Ja cie #!$%@?. Nawet jak chce się spotkać i jest konkretna to jak nie się nie ubierasz do niej już teraz to zaraz ghost bo już gada z innym. Większość to #!$%@? NPC, po prostu nie da się z tym pisać bo odpowiadają "haha, super, no, okej". Dobrym też pytaniem po wstępie jest czy laska się nudzi. Normalny człowiek ma 100 różnych rzeczy jakie może chcieć robić i nuda nie występuje w jego słowniku, te tępe #!$%@? z kolei nudzą się #!$%@? non stop. Od razu out, nie tracimy czasu. Jak #!$%@? to wszystko to zostają ci dwie normalne fajne dziewczyny i kilka napalonych małolat które mają fetysz i parcie na starszych. Byłoby to rozsądne, w końcu potrzebujesz tylko jednej partnerki. No ale jednak okazuje się, że one też mają więcej niż jedną parę i jak się nie wstrzelisz w klucz oczekiwań to może być ciężko. Te małolaty też problematyczne, jedna kłamie z wiekiem, inna ma jakieś fantazje dotyczące udawanego gwałtu które chce zrealizować, jeszcze inna wraca za dwa miesiące z zagranicy... Ehh, trzymajcie się na tym #tinder Strata dwóch tygodni z życia które mogłem poświęcić na swój projekt. Może jakaś wakacyjna przygoda z tego wyniknie chociaż ¯\(ツ)/¯

#tinder #zwiazki #seks
  • 42
  • Odpowiedz