Wpis z mikrobloga

Majówka - w domu. Urlop - w domu. Cała wiosna i lato - w domu. Sylwester - w domu. W sumie można by wypisać więcej takich okoliczności, ale to nie ma sensu, po prostu zawsze siedzę w domu. Ostatni raz gdzieś poza domem z jakimiś rówieśnikami pewnie byłem z ~10-12 lat temu, w czasach szkolnych.
Pewnie znajdzie się nieliczne grono, które ma podobnie, ale wszyscy dookoła coś robią, gdzieś wychodzą, jeżdżą, spędzają czas. Z rodziny, dawni "koledzy". Nie zawsze jest to 5* hotel w Dubaju, ale jednak. Nawet 40-letni przymulony kuzyn ze wsi, co się żona z nim rozwiodła i pił piwo oglądając kabarety, w tym roku na majówkę pojechał z jakimś kolegą w góry.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
  • 11
  • Odpowiedz
u. Ostatni raz gdzieś poza domem z jakimiś rówieśnikami pewnie byłem z ~10-12 lat temu, w czasach szkolnych.


@hauser15: Ale czy zawsze trzeba z kimś spędzać czas? Nie możesz sobie samemu gdzieś pojechać? Nie masz pociągu? PKSu u siebie?
  • Odpowiedz
  • 0
@hauser15

Jerzy jak ja ci zazdroszczę...

Majówka na integracji w pracy, właśnie wróciłem do domu

Całe lato będą do mnie przyjeżdżać kuzynki i paiapsiplki różowej albo jakieś wyjazdy do psiapsiolek i kuzynek różowej i będę się zbierać z innymi chłopami w kółeczku i milczeć...

Sylwester w jakimś syfiastym hotelu z obcymi ludźmi niby 4gwiazdki ale wolałbym sobie sylwester z dwójką obejrzeć

Jedyny czas spokoju mam między 22 a 1 kiedy mogę sobie
  • Odpowiedz
@hauser15
Brzmisz jakbyś miał wgrany program "siedzieć w domu - źle". To nie koniec świata, o ile sam tego tak nie postrzegasz. Co innego mieć chęć wyjazdu, a co innego czuć się jak śmieć tylko z powodu braku wyjazdów.
Jaki jest powód tego, że nie pojedziesz gdzieś choćby niedaleko? Cykasz się samemu? Czy może wstydzisz?
  • Odpowiedz