Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Luke_Skywalker88 @Zwyrol69 wybaczta chłopy, ale jak będziecie szukac partnerki 30+ to normalne, że każda będzie miała przebieg około 10. Jakieś skrajne przypadkiz że kogoś rucha pół osiedla to puste kartony więc i tak by nikt się nie zainteresował,vszczerze to normalni ludzie nie zadają pytań ilu miałes partnerów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Koksixk normalnym też powinno być, że gdyż oboje spotykają się w wieku ok 30 lat to mają podobny poziom materialny, a nie sytuacja w której gość wypruwa sobie żyły żeby jakoś godnie żyć, a pani, która do tej pory pomieszkiwała u tego, któremu w danym momencie dawała przychodzi na gotowe. Skoro równouprawnienie to równouprawnienie. Dlatego ktoś z kto się cieszy, że po 30 zapunktuje mieszkaniem i hajsem, żeby kogoś ustadkowac to
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88 czyli zakładając, że poznasz kogoś załóżmy w wieku 25 to nie powinieneś z nim uprawiać seksu bo pewnie związek i tak się rozpadnie a po 30 spotkasz wykopka z niedorozwojem mózgowym i to jemu należy się prawo ciupciania więc trzeba oszczędzać pusie dla wykopka którego można spotkać po 30 więc seksu lepiej wcale nie uprawiać xD

Jeśli dziewczyna zaczyna uprawiać seks w wieku 18 lat (a większość jednak już wcześniej jak ma 16-17) to zakładając, że ma problem bo non stop spotyka tylko niewypały (patrząc na wpisy na mirko można odnieść wrażenie, że większość facetów to debile) niż żadnym nie udaje się stworzyć dłuższej relacji to zakładając optymistyczną wersję, że spotyka się z jednym typem na rok to mając trzydzieści lat już ma przebieg 13 facetów.

Jeśli spotykała się z jednym typem na pół roku to ta liczba się automatycznie podwaja więc taka dziewczyna ma przeruchanych 26 facetów.
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88 a co do statusu majątkowego. Jeśli dziewczyna skupia się na karierze to raczej nie idzie to w parze z byciu w związku. Jeśli jest w związku to Jej kariera skupiona jest wtedy „wokół kuchni i sypialni”
Dlatego takie kobiety często mają słabą kondycję materialną bo w rodzinie zarabianiem hajsu zajmował się facet a ona dbala o dom.

Poza tym takich przypadków jak wymieniacie nie jest wbrew pozorom dużo. Najwidoczniej ważnym
  • Odpowiedz
@Notes

Jest pełno dziewczyn mądrych, atrakcyjnych fizycznie, wiernych i dobrze zarabiających. Tylko one spotykają się z facetami którzy są na ich poziomie a nie z wykopkami.


ŚWIĘTE SŁOWA, PANIE KOLEGO
  • Odpowiedz
  • 6
@Koksixk a od kiedy to ty decydujesz co jest ormalne a co nie?
Jeżeli dla ciebie bycie kukoldem jest normalne to ok, ale nie wmawiaj tego innym.
  • Odpowiedz
  • 7
@Notes Ty się calkowice minąłeś z problemem i tworzysz eleborat nie wiadomo o czym. Tu nie chodzivo dziewictwo typie, tylko o traktowanie kolejnego partnera jako gorszego, ale zakładam teraz że inteligencją nie grzeszysz
  • Odpowiedz
@Notes: no i później są luzy jak w Kamazie, co za ckliwa historyjka. To jak ona miała potrzeby to niech teraz dostosuje się do rzeczywistości, potrzeby miała dobre xD
  • Odpowiedz
@Zwyrol69 Tyle, że to działa w obie strony. Moja obecna kobitka była w długotrwałych związkach, które zwyczajnie nie wyszły. Ja z kolei jak się rozprawiczyłem w wieku 15 lat to potem już leciałem mocno z tematem. Miałem zdecydowanie więcej partnerek seksualnych niż ona partnerów. Ba, nawet gdy ją poznawałem bylem w relacji fwb. Dopiero jak zacząłem widzieć, że jest właściwą osobą aby się z nią ustatkować to wygasiłem fwb i wszedłem
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: akurat z tym pogodzenieniem się z byciem szpetnym to dobra rada
Chyba, że ktoś woli copeowac i godzinami na tagu pisać #!$%@? jak to ktoś nie potrafi zamoczyć przez hipergamie a nie nieatrakcyjna twarz
  • Odpowiedz