Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Luke_Skywalker88 @Zwyrol69 wybaczta chłopy, ale jak będziecie szukac partnerki 30+ to normalne, że każda będzie miała przebieg około 10. Jakieś skrajne przypadkiz że kogoś rucha pół osiedla to puste kartony więc i tak by nikt się nie zainteresował,vszczerze to normalni ludzie nie zadają pytań ilu miałes partnerów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Koksixk normalnym też powinno być, że gdyż oboje spotykają się w wieku ok 30 lat to mają podobny poziom materialny, a nie sytuacja w której gość wypruwa sobie żyły żeby jakoś godnie żyć, a pani, która do tej pory pomieszkiwała u tego, któremu w danym momencie dawała przychodzi na gotowe. Skoro równouprawnienie to równouprawnienie. Dlatego ktoś z kto się cieszy, że po 30 zapunktuje mieszkaniem i hajsem, żeby kogoś ustadkowac to jest
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88 czyli zakładając, że poznasz kogoś załóżmy w wieku 25 to nie powinieneś z nim uprawiać seksu bo pewnie związek i tak się rozpadnie a po 30 spotkasz wykopka z niedorozwojem mózgowym i to jemu należy się prawo ciupciania więc trzeba oszczędzać pusie dla wykopka którego można spotkać po 30 więc seksu lepiej wcale nie uprawiać xD

Jeśli dziewczyna zaczyna uprawiać seks w wieku 18 lat (a większość jednak już wcześniej jak
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88 a co do statusu majątkowego. Jeśli dziewczyna skupia się na karierze to raczej nie idzie to w parze z byciu w związku. Jeśli jest w związku to Jej kariera skupiona jest wtedy „wokół kuchni i sypialni”
Dlatego takie kobiety często mają słabą kondycję materialną bo w rodzinie zarabianiem hajsu zajmował się facet a ona dbala o dom.

Poza tym takich przypadków jak wymieniacie nie jest wbrew pozorom dużo. Najwidoczniej ważnym warunkiem
  • Odpowiedz
@Notes

Jest pełno dziewczyn mądrych, atrakcyjnych fizycznie, wiernych i dobrze zarabiających. Tylko one spotykają się z facetami którzy są na ich poziomie a nie z wykopkami.


ŚWIĘTE SŁOWA, PANIE KOLEGO
  • Odpowiedz
  • 6
@Koksixk a od kiedy to ty decydujesz co jest ormalne a co nie?
Jeżeli dla ciebie bycie kukoldem jest normalne to ok, ale nie wmawiaj tego innym.
  • Odpowiedz
  • 7
@Notes Ty się calkowice minąłeś z problemem i tworzysz eleborat nie wiadomo o czym. Tu nie chodzivo dziewictwo typie, tylko o traktowanie kolejnego partnera jako gorszego, ale zakładam teraz że inteligencją nie grzeszysz
  • Odpowiedz
@Notes: no i później są luzy jak w Kamazie, co za ckliwa historyjka. To jak ona miała potrzeby to niech teraz dostosuje się do rzeczywistości, potrzeby miała dobre xD
  • Odpowiedz
@Zwyrol69 Tyle, że to działa w obie strony. Moja obecna kobitka była w długotrwałych związkach, które zwyczajnie nie wyszły. Ja z kolei jak się rozprawiczyłem w wieku 15 lat to potem już leciałem mocno z tematem. Miałem zdecydowanie więcej partnerek seksualnych niż ona partnerów. Ba, nawet gdy ją poznawałem bylem w relacji fwb. Dopiero jak zacząłem widzieć, że jest właściwą osobą aby się z nią ustatkować to wygasiłem fwb i wszedłem z
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: akurat z tym pogodzenieniem się z byciem szpetnym to dobra rada
Chyba, że ktoś woli copeowac i godzinami na tagu pisać #!$%@? jak to ktoś nie potrafi zamoczyć przez hipergamie a nie nieatrakcyjna twarz
  • Odpowiedz