Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chcesz_czy_nie_chcesz_pytam_sie tylko co za przyjemność tworzyć zwiazek z laska, która totolanie ci się nie podoba, a nawet czujesz do nie wstręt? Wiem, że to działa również w moją stronę, ale lepiej iść sobie na divy niż siedzieć na siłę z jakimś kaszalotem, który najczęściej nie ma żadnych zalet, nawet charakteru xd
To przepis na nieudane życie pełne frustracji, a jak wpadniesz to niszczysz życie kolejnym osobom, które na to nie zasłużyły.

Chyba
  • Odpowiedz
No chyb że według wykopków każda dziewczyna powinna trzymać dziewictwo dopóki nie spotka wykopka i przed pójściem do łóżka powinna zapytać się o certyfikat posiadania konta na wykopie xD


@Notes: przeciez nie musi laska sie wiazac z wykopkiem xD. Jak to jest ze preferencje moga miec tylko kobiety a jak je ma mezczyzna to bol dupy i to jeszcze ze strony nie tyle co kobiet, ale ze strony bialorycerzy.
  • Odpowiedz
@cptyossarian765 no właśnie o to chodzi, że nie musi o tego nie robi. Dlatego jest na tagu tyle #!$%@? mizoginów pełnych nienawiści do kobiet bo tak jak ładnie ktoś tu napisał wyżej - nice chcą popuścić im szpary.
No i przegrywy nie ruchają i mają pretensje do całego świata, że wszyscy inni jednak ten seks uprawiają. Dlatego na tagu często widać te olbrzymią nienawiść… Przegrywy chciałyby wręcz zabijać oskariat a wszystkie kobiety
  • Odpowiedz
No i przegrywy nie ruchają i mają pretensje do całego świata, że wszyscy inni jednak ten seks uprawiają.


@Notes: Ale Ty sie przyczepilaes do kolesia ktory mowil o swoich preferencjach a nie o swoich pretensjach.
Rozumiem, ze wyglada to tak:

kobieta: chce wysokiego, przystojnego mezczyzne, co ma wyzszy status spoleczny ode mnie -> you go girl, know your worth
mezczyzna: chce zeby kobieta prowadzila zycie w taki i taki sposob ->
  • Odpowiedz
@cptyossarian765 wyżej przyczepiłem się do kolesia a teraz odpowiedziałem tobie. ()

No i przegrywy nie ruchają i mają pretensje do całego świata, że wszyscy inni jednak ten seks uprawiają.

mezczyzna: chce zeby kobieta prowadzila zycie w taki i taki sposob -> o ty #!$%@? mizogonie #!$%@?


Błąd błąd błąd :) nikt nie wyzywa od mizoginów randomowych kolesi którzy są singlami i szukają partnerki. Potępiani są kolesie
  • Odpowiedz
wyżej przyczepiłem się do kolesia a teraz odpowiedziałem tobie. ()


@Notes: Nie wiem po co to napisales. Tak, zaczelismy te interakcje, bo komentowalem twoja odpowiedz dla innego kolesia i pisalem/ wciaz pisze w tym kontekscie.

Błąd błąd błąd :) nikt nie wyzywa od mizoginów randomowych kolesi którzy są singlami i szukają partnerki. Potępiani są kolesie wylewający swoje frustracje na inne kobiety.

Uważam, że faceci nie
  • Odpowiedz
@cptyossarian765 tak uważam. Nazywanie kogoś szlaufem tylko dlatego, że wiedzie względnie normalne życie (napisałem te gowniane wyliczenia żeby pokazać, że w wieku 30 lat posiadanie dwucyfrowej ilości partnerów nie jest niczym nadzwyczajnym) uważam za hejt i mizoginizm.
I to jest mega chore.
Aktualnie w gorących z ostanich 6 godzin jest wpis o dziewczynie która napisała w opisie na insta, ze ma męża Włocha a w komentarzach jest festiwal spoerdolenia właśnie takich obrzydliwych
  • Odpowiedz