Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie instagrama z nudów. Wyświetliło mi się zdjęcie byłego znajomego gdzieś z gimnazjum z jakąś dziewczyną.

Nie skojarzyłem jej więc wbiłem w oznaczenie w jej profil. Co widzę pierwsze - dupa, cycki, więcej dupy. Tatuaże, zdjęcia z imprez, patrząc po datach średnio na tych imprezach jest przynajmniej raz w miesiącu. Sugestywne seksualne jawnie fotki, fotki z jakiś wakacji na Bali czy w innej Grecji.

I teraz myślę sobie - dobra. Dzień jak codzień w dzisiejszym świecie. Julki nie bardzo co mają sobą zaprezentować to w dobie powszechnej seksualizacji prezentują cycki i dupę. Wiele takich było.

No ale potem spojrzałem na opis - co widzę? Że dziewczyna jest studentką psychologii. I wtedy sobie uświadomiłem przerażający z tego wszystkiego fakt, że taka Julka prezentująca swoje softy w internecie, wciągająca jakieś gówno na imprezie z krocza Oskara Roponośnego, bawiąca się za granicą za kasę jakiś idiotów czy bogatego ojca, nie mająca w życiu żadnych zmartwień, nie znająca innych wartości niż seks i hedonizm będzie kiedyś brać 250 zł za godzinę "terapii" od jakiegoś Mirka który przyjdzie do niej z nie wiadomo czym nie wiadomo po czym oczekując, że ktoś taki zrozumie problemy prawdziwego chłopa. Być może będzie to ktoś z tagu #przegryw kogo tu znacie. Przykre to jest.

#logikarozowychpaskow #depresja #blackpill #rozowepaski #p0lka
P.....t - Przeglądam sobie instagrama z nudów. Wyświetliło mi się zdjęcie byłego znaj...

źródło: temp_file988987802743194393

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@PoItergeist: Generalnie zajebisty problem jest taki, że za chwilę będzie ogromny problem z olbrzymią ilością toksycznych pań psycholog niszczących życie ludziom za co będą im jeszcze płacić.
  • Odpowiedz
będzie kiedyś brać 250 zł za godzinę "terapii"


@PoItergeist: Po psychologii się nie zostaję się koniecznie terapeutą. Poza tym nie musi pracować z mireczkami. Ty sobie niszczysz w ten sposób mózg przeglądając mediów stworzone do tego by uzależniać i jeszcze dorabiasz historię, której i tak nie zweryfikujesz. Już lepiej sobie pograć na kompie.
  • Odpowiedz
@PoItergeist: na psychologię idą karynki bo jest łatwa
Mnie były zdradzał z baba która studiuje psychologię a wyglądają jak dżesika matka 5 brajankow, w wieku 25 lat wyglądała na 35 co najmniej czarne włosy i paskudne tatuaże
Czasem lepiej z mądrym człowiekiem pogadać niż laska po psychologii co na to poszla z braku laku
Innym przykładem jest chamski dresiarz którego znałam , był podły dla ludzi wyzywał poniżał , zgadnij na
  • Odpowiedz
@Polish_misurka: tyle że typo ma rację , psycholożki często są bardziej zaburzone niż ich pacjenci i ktoś ma się pytać ich o rady życiowe jak same sobie z życiem nie radza ?
Była już na wykopie taka jedna gwiazda po psychologii co Mirków od inceli wyzywała śmieci i mówiła ze ich locha wysrala, cudowny obraz jak te "psycholożki" sobie z emocjami radzą
Czasem mam wybitne wrażenie że im bardziej się ktoś
  • Odpowiedz
@Linnior88: Czasami leki nie wystarcza albo po odstawieniu bedzie znowu to samo. Tez nie mam dobrej opinii o psychologach, ale mimo wszystko dzieki terapii lepiej funkcjonuje.

Jeszcze jedna kwestia - terapeuta to nie jest wasz kolega. Jak jest dobrze wyszkolony, to stosuje odpowiednie techniki i to co robi po godzinach nie powinno wplywac na terapie.
  • Odpowiedz
@akaisterne: dobra ale czemu ktoś kto nie radzi sobie sam z sobą ma dawać złote życiowe rady komuś ? To się kupy nie klei
Byłam kilka razy u psycholozkii i jak zauważyła że kapuje lepiej od niej to zaczęła pasywna agresję i próby udowodnienia mi że jestem głupia xD mam iść do psycholożki s problemami żeby mi swoją zazdrość i frustrację wylewała ?
Psycholog powinien być profesjonalny zimno oceniać problem a
  • Odpowiedz
@PoItergeist: żeby zostać psychoterapeutą nie wystarczy skończenie psychologii. Tak naprawdę bym nim zostać w ogole psychologii nie trzeba kończyć. Trzeba mieć magistra i zrobic podyplomową kilkuletnią szkołe psychoterapii, a później odbyć praktyki w szpitalu/przychodni, równocześnie samemu chodząc do innego psychoterapeuty na terapie (tak to wymaganie). Nie jest to droga łatwa i wymaga sporo poświęcenia i pieniędzy. Zdecydowanie nie dla „glupich julek co tylko chodza na balety, a pozniej beda kosic gruby
  • Odpowiedz
psychologię idą karynki bo jest łatwa

@Linnior88: Psychologia nie jest łatwa. Żadna dziedzina wiedzy nie jest łatwa. Wszystko zależy od poziomu wymagań.

Nie wydam nigdy złotówki na psychologa lepiej iść do lekarza psychiatry

Tak trochę nie na tym to polega. Metodą leczenia zaburzeń psychicznych jest psychoterapia. Psychiatra jest od chorób psychicznych. I w przypadku depresji czy nerwicy też najpewniej zaleci ci psychoterapię.

psycholożki często są bardziej zaburzone niż ich pacjenci i
  • Odpowiedz
@Linnior88: a chłopy po psychologii lepsze? Mieszkałem rok temu w akademiku z typem który kończył psychologię. Rozmawiałem z nim że na nerwicę choruję i jakaś baba by się przydała chociaż pogadać. Do niego dosłownie jakaś Włoszka czy hiszpanka przychodziła. Jedna wchodziła inna wychodziła on miał oczywiście dziewczynę. Niby to akceptowała ale #!$%@? z tym co on z nimi robił jak taki prawdziwy psycholog to nie mógł do którejs powiedzieć o to
  • Odpowiedz
@Dragonan: niezła racjonalizacja swoich przekonań , jeśli jesteś psychologiem to współczuję pacjentom że nazywasz ludzi po informatyce nieudacznikami xD
Nieudacznikami na których zarabiasz
I odpusc sobie ten pasywno agresywno przemądrzały ton bo zaczyna to brzmieć żałośnie
  • Odpowiedz
@Wilkbardzonijaki: tak jak mówiłam 80 procent psychologów jest nimi z przypadku i absolutnie się do tego nie nadaje , są też świetni ale ja po kontaktach z dwoma uznaje że oni się do opieki nad kotem nie nadawali a co dopiero zadbać o czyjąś psychike
Minusem psychologii jest to że jest stosunkowo bardzo łatwa porównując do takiej medycyny czy fizyki stąd "różni " ludzie się tam mogą znaleźć
  • Odpowiedz
@PoItergeist: Studiować psychologię może prawie każdy, ale żeby dostać wakat czy rozkręcić własny biznes to trzeba już mieć do tego powołanie, certyfikaty i trochę szarych komórek. Takie karyny zazwyczaj kończa pewnie na licencjacie jak tylko znajdą tego chada z polibudy obok, a potem robią coś mniej ambitnego albo od razu ślub i bachor 6 miesięcy później.
  • Odpowiedz