Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie instagrama z nudów. Wyświetliło mi się zdjęcie byłego znajomego gdzieś z gimnazjum z jakąś dziewczyną.

Nie skojarzyłem jej więc wbiłem w oznaczenie w jej profil. Co widzę pierwsze - dupa, cycki, więcej dupy. Tatuaże, zdjęcia z imprez, patrząc po datach średnio na tych imprezach jest przynajmniej raz w miesiącu. Sugestywne seksualne jawnie fotki, fotki z jakiś wakacji na Bali czy w innej Grecji.

I teraz myślę sobie - dobra. Dzień jak codzień w dzisiejszym świecie. Julki nie bardzo co mają sobą zaprezentować to w dobie powszechnej seksualizacji prezentują cycki i dupę. Wiele takich było.

No ale potem spojrzałem na opis - co widzę? Że dziewczyna jest studentką psychologii. I wtedy sobie uświadomiłem przerażający z tego wszystkiego fakt, że taka Julka prezentująca swoje softy w internecie, wciągająca jakieś gówno na imprezie z krocza Oskara Roponośnego, bawiąca się za granicą za kasę jakiś idiotów czy bogatego ojca, nie mająca w życiu żadnych zmartwień, nie znająca innych wartości niż seks i hedonizm będzie kiedyś brać 250 zł za godzinę "terapii" od jakiegoś Mirka który przyjdzie do niej z nie wiadomo czym nie wiadomo po czym oczekując, że ktoś taki zrozumie problemy prawdziwego chłopa. Być może będzie to ktoś z tagu #przegryw kogo tu znacie. Przykre to jest.

#logikarozowychpaskow #depresja #blackpill #rozowepaski #p0lka
PoItergeist - Przeglądam sobie instagrama z nudów. Wyświetliło mi się zdjęcie byłego ...

źródło: temp_file988987802743194393

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
Zdecydowanie nie dla „glupich julek co tylko chodza na balety, a pozniej beda kosic gruby hajs od przegrywow za rady idz pobiegaj”.


@dzejro: za to w sam raz dla głupich julek co tylko chodzą na balety a ich stary płaci za te studia xD
  • Odpowiedz
@PoItergeist: Przede wszystkim psycholog a psychoterapeuta to dwa różne zawody. Przeciętna Julka nie skończy po studiach jeszcze szkoły psychoterapii, gdzie trzeba udowodnić bardzo szeroką wiedzę i zapłacić kilkadziesiąt tysięcy. Tak że nie martw się na zapas.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Nie, nie jestem psychologiem ani psychoterapeutą. A informatykiem po informatyce. Ale to jaki mam zawód czy jakie studia skończyłem nie ma żadnego znaczenia. I nie zamierzam odpuszczać tego przemądrzał tonu bo piszesz nieprawdy, które ja prostuję. Ciekawe jest to, że do żadnej z tych rzeczy się nie odniosłaś.

no i się zesrałeś xd

@conamirko A co, nie można? Zresztą uważam że świetnie mi to wychodzi.
  • Odpowiedz
@Dragonan: i potworze jeszcze raz dla osobnika takiego jak ty, nie przyjmę nigdy rady życiowej od osoby która widocznie SAMA NAD TYM ZYCIEM NIE PANUJE albo daje się ponieść emocjom jak małe dziecko
Po rozmowach z kilkoma osobami, które ten kierunek kończyły uznaje że większość sama powinna iść na jakąś terapię
Paradoksalne ich najłatwiej wyprowadzić z równowagi
  • Odpowiedz
Nie skojarzyłem jej więc wbiłem w oznaczenie w jej profil. Co widzę pierwsze - dupa, cycki, więcej dupy. Tatuaże, zdjęcia z imprez, patrząc po datach średnio na tych imprezach jest przynajmniej raz w miesiącu. Sugestywne seksualne jawnie fotki, fotki z jakiś wakacji na Bali czy w innej Grecji.


@PoItergeist: Potrzeba atencji plus wychowanie w postaci 'księżniczki, królewny, itd.' - każda dziewczyna marzy o tym, aby żyć z pokazywania ciała.
  • Odpowiedz
będzie kiedyś brać 250 zł za godzinę "terapii" od jakiegoś Mirka który przyjdzie do niej z nie wiadomo czym nie wiadomo po czym oczekując, że ktoś taki zrozumie problemy prawdziwego chłopa.


@PoItergeist: Witamy w swiecie w którym za pomaganie borderce którą łamała wszelkie możliwe granice #!$%@? ( dragi, wóda, emo a potem genderfluid i trójkąty ze starymi małzeństwami) ja zostałem okrzyknięty pasywnym przemocowcem a ona ofiarą. I to nie jedna #!$%@?
  • Odpowiedz
@PoItergeist: masa ludzi którzy poszli na ten kierunek z braku laku czy lepiej - poszli b rodzice koniecznie naciskali na zrobienie studiów, byle jakich, ale potem te różowe będą siedziały na dupie za hajs tatusia lub później ewentualnie męża nigdy nie będą praktykować. Jeśli jednak nawet i będą tak toksyczne jak się obawiacie to w epoce internetu i możliwości oceny specjalisty nie będą miały zbyt długiej kariery.
  • Odpowiedz
  • 1
@PoItergeist: dzisiejszy fenomen psychologii jest dla mnie niezrozumiały. Jakby nagle wszyscy założyli klapki na oczy i zapomnieli kto z ich liceów szedł na te kierunki xD szły tam największe karyny dupodajki a w najlepszym wypadku kolesie z problemami psychicznymi. No ale 5 lat studiów na pewno ich zmieniło na tyle ze są w stanie naprawiać życie innych za kasę xDDD
  • Odpowiedz