Wpis z mikrobloga

Ktos mi poleci sklepy meblowe z dobra jakoscia? Nie musi to byc nic premium, po prostu level wyzej niz Ikea. Gdyby to bylo mieszkanie docelowe, bralbym pewnie na wymiar a tak to nie chce.

Potrzebuje szafek nocnych, prostych, bialych ale dobrze wykonanych tak by sie krawedzie szybko nie odklejały. Nic specjalnego. Wiekszosc tych premium sklepow jedynie co oferuja to bardzo wysokie ceny i design który kompletnie mi nie odpowiada.

#meble #budujzwykopem #mieszkanie #remontujzwykopem #remont
  • 6
  • Odpowiedz
@eskejper: a czemu nie ikea? każdy pluje na ikea, że to, że tamto a fakt jest taki, że mam już 6 rok meble z ikei, trzy szafy, witryna, półki, szafki nocne a w łazience podobnej jakości meble z casto i nic się z nimi nie dzieje

i znam mnóstwo ludzi, którzy też meblowali się w ikea i jakoś po kilka lat te meble stoją i nic się nie dzieje
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: Chetnie kupilbym szafki z ikea, ale akurat te ktore sa, nie oceniajac designu a bardziej wymiar, zwyczajnie mi nie odpowiadają. Mam łózko kontynentalne, chce cos o wysokosci 50-55cm i szerokosci max 50cm i glebokosci 30-35cm.
  • Odpowiedz
@Catmmando: ja mam kilka mebli z ikei które są ze mną już po 5-10 lat i przetrwały kilka przeprowadzek i mówię tutaj o najtańszych rzeczach w swojej kategorii i zupełnie nie wiem o co chodzi z narzekaniem na to xD są proste, nie rozlatują się, pełnią swoją funkcje
  • Odpowiedz