Wpis z mikrobloga

  • 184
@mala_kropka: ale to jest prawda, czas tak #!$%@?, że szok… moje lata od 2017, 2018, to #!$%@? wie gdzie przeleciały… czasami, jak mi się wyświetlają jakieś wspomnienia z galerii w telefonie, nie wierzę, że niektóre rzeczy wydarzyły się kilka lat temu, w 2018,2019,2020… #!$%@? mać!
  • Odpowiedz
@mala_kropka: moja babcia mi powiedziała kiedyś, że ani się nie obejrzę, a już będę stary.

Tak sobie myślę, że te ostatnie lata szybko przeleciały, bo dużo się działo na świecie
  • Odpowiedz
  • 10
@Batmin ja mam 34 lata, 16 lat temu miałem osiemastke i te lata mineły nawet nie wiem kiedy ( _)

A ostatnie 4 lata to zlały się u mnie w jeden jakiś bardzo zły dzień
  • Odpowiedz
  • 10
@Batmin @Makarow Mi zaczelo to wszystko #!$%@? odkąd nie chodzę do szkoły. Jakoś inaczej postrzega sie czas, gdy przechodzi sie co roku z klasy do klasy, jest jakieś osiągniecie, nowe rzeczy. Liceum skonczylem 7 lat temu i jak porównam sobie czas, ktory minął, do tego, ktory spędziłem w liceum, to jest dla mnie jakaś abstrakcja XD Mam wrażenie, ze liceum trwało 30, a nie 3 lata.
  • Odpowiedz
@Makarow: też jestem po 30, jesteśmy w bardzo podobnym wieku. U mnie czas zaczął pędzić, gdzy zbliżałem się do 30, a po 30 jak mrugnięcie oczami. Gdzie są te miesiàce?
  • Odpowiedz