Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Starsze przegrywy czy wy też czujecie się głupio, że wszyscy dookoła ułożyli sobie życie tylko nie wy? Każdy kogo kiedykolwiek poznałem (szkoła, praca) ogarnął sobie życie, ma żone/narzeczoną, dzieci, jakieś mieszkanie - nautralna kolej rzeczy jak masz te np. 30 lat. Nawet jak nie mają ślubu czy dziecka to mają partnerkę, z którą układają sobie życie na poważnie, mieszkają sobie, jeżdżą na wakacje, itd. Ja się czuje niedopasowany do społeczeństwa, bo żyje poza tym schematem i dla takich jak my nie ma instrukcji jak żyć. Nie moja wina przecież że żadna mnie nie chce, a zresztą po tylu porażkach to nawet nie chce nikogo mieć a ludzie odbierają mnie jako dziwaka odrzutka albo piotrusia pana który unika dorosłości.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Starsze przegrywy czy wy też czujecie się głu...

źródło: Miedzy-Deskami-wesele-fotograf-Joanna-Jaskolska

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mam 35 lat, jestem sam. Nie mam wątpliwości, że ludzie układają różne teorie na mój temat, które nie mają nic wspólnego z tym, jak faktycznie wyglądało moje życie. I nie masz na to wpływu, co kto pomyśli o Tobie, gdy się dowie, że jesteś sam w tym wieku. Przestałem się tym przejmować.

Ale potwierdzam, że mam wrażenie, że ludzie takich jak ja, starych kawalerów, traktują z dystansem, czasem nawet niechęcią.
Kopytnik1 - @mirkoanonim: Mam 35 lat, jestem sam. Nie mam wątpliwości, że ludzie ukła...
  • Odpowiedz
I nie masz na to wpływu, co kto pomyśli o Tobie, gdy się dowie, że jesteś sam w tym wieku.


@Kopytnik_1: Przecież dzisiaj mamy całe mnóstwo singli, którzy sobie fajnie żyją i nikt takiego trybu życia nie demonizuje. Tak to funkcjonowało może ze 30 lat temu kiedy mówiono "co to za chłop co baby nie może sobie znaleźć, to żaden chłop z niego". Może takie stereotypy nadal pokutują w Polsce powiatowej,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przegrywem można być z żoną i dziećmi, część moich znajomych się rozwodzi, faceci sięgają po alkohol bo tak wesoło z witaminami mają i z taką pustką w oku patrzą na mnie kiedy idę sobie z Biedronki z siateczka w której jest piwerko i dr.oetker 4sery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wogóle nie patrzę na moich rówieśników po ślubie z dziećmi, podziadziali, zarobienie robotą, kredytami, ich loszki już po prime time. Ten widok nie robi na mnie wrażenia. Bo ostatnio sobie poszedłem do divy lvl 19 wystylizowanej na gotkę. Niby sypnąłem kasą, ale miałem ubaw. I jak chcesz pozazdrościć związków to sobie poatrz na pary licealne, max studendzkie tak do 3 roku studiów. Potem nie wiem czego można zazdroscić
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Chad30
1) a od kiedy laski wiążą się tylko z chadami? większość ludzi łączy się w pary a jednak większość to nie chady. Przejdź się kiedyś po rynku czy swojej galerii i spójrz na pary 25+
2) taa a potem idziesz w swoim wojewódzkim do pracy do korpo i pytają cie czy masz żonę albo z kim spędziłeś majówkę albo droczą sie że pewnie z żoną pojechałeś na
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jestem wyrzutkiem społecznym i zdaję sobie z tego sprawę. Nie dla mnie normalne życie, takie jakie prowadzą moi rówieśnicy. Musiałem zaakceptować swoje położenie i zacząć mieć na wszystko wyebane, no bo co mi zostało? Zadręczać się a później palnąć sobie w czerep? Nawet nie mam z czego.
  • Odpowiedz
a od kiedy laski wiążą się tylko z chadami?


@mirko_anonim: No przecież tak głosi doktryna przegrywu - jak jesteś przeciętny to żadna laska na ciebie nawet nie spojrzy.

taa a potem idziesz w swoim wojewódzkim do pracy do korpo i pytają cie czy masz żonę albo z kim spędziłeś majówkę albo droczą sie że pewnie z żoną pojechałeś na wakacje bo wstydzisz się powiedzieć że sam


@mirko_anonim: Znam dużo zarówno
  • Odpowiedz
@Chad30: mozna byc ponizej przecietnym (jak sama nazwa wskazuje, przecietnosc to cos pomiedzy). Wtedy taki przecietny to chad dla kogos nieatrakcyjnego
@mirko_anonim po co sie porownujesz? Skad wiesz ze oni sa szczesliwi w ogole? Nigdy nie odczulem na sobie zadnego ostracyzmu a wrecz przeciwnie, ludzie zazdroszcza mi zycia i w sumie slusznie bo zyje mi sie samemu zajebiscie. Jedyne co polecam znalezc to znajomych i niczego wiecej nie trzeba (no chyba
  • Odpowiedz
Każdy kogo kiedykolwiek poznałem (szkoła, praca) ogarnął sobie życie, ma żone/narzeczoną, dzieci, jakieś mieszkanie - nautralna kolej rzeczy jak masz te np. 30 lat.


@mirko_anonim: No są jeszcze tacy którzy umarli, życie to nie jest ale może coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Ja w swoim otoczeniu mam właśnie bardzo wiele samotnych osób, singli i nie są nastolatkowie lub osoby w przedziale 20-30 lat. Dosłownie co rusz. Wierzę Ci, że czujesz się dziwnie, może smutno, kiedy widzisz innych układających sobie życie. Ja też tak mam w niektórych sprawach, że jest mi przykro, że inni, nawet mlodsi idą do przodu, a ja nie.
  • Odpowiedz
Każdy kogo kiedykolwiek poznałem (szkoła, praca) ogarnął sobie życie, ma żone/narzeczoną, dzieci, jakieś mieszkanie - nautralna kolej rzeczy jak masz te np. 30 lat.


@mirko_anonim: Im jestem starszy tym bardziej akceptuje rzeczywistość. Wiem, że jestem nieatrakcyjny fizycznie i dla większości kobiet bycie z kimś takim to jest bariera nie do przeskoczenia. Nie mam o to do nikogo pretensji, co myślę różni mnie od przegrywów, ktoózy wylewają tu swoje gorzkie żale. Prawdę
  • Odpowiedz