Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba bardziej żałosnego widoku jak dorosły facet płaczący w internecie ze strachu przed wstąpieniem do wojska.

Prawdziwy mezczyzna, ojciec, katolik doskonale rozumie jakie ma powinnosci wobec panstwa, które zapewnia mu ochrone granic, opieke medyczną czy edukacje jego dzieci. W chwili zagrożenia pierwszy chwyci za karabin nie po to by bronic interesow polityków, a przedewszystkim wlasnej rodziny i ziemi.

Zabawne, ze te same wykopki, ktore jeszcze kilka lat temu krzyczeli "kosciol, szkoła, strzelnica", dzis chowają sie pod spodnicami swoich matek i wypychają wlasne kobiet przed szereg na samą tylko mysl o wizycie w WKU. Jestescie godnymi politowania imitacjami mezczyzn, którzy nie dorosli do tego by nosić jajec. Ważacą 60 kg Marianna Schreiber tydzien temu wstapiła do Wojsk Obrony Terytorialnej, a wy skamlecie jak małe pieski, bo ktoś chce was zakoszarować i zmusic do wspolnych przyszniców, gdzie bedziecie musieli sie rozebrać odsłaniajac swoje cherlawe ciała. Beka z was nieudacznicy
#ukraina #wojna #rosja #obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklokobiet #pieklomezczyzn
daeun - Nie ma chyba bardziej żałosnego widoku jak dorosły facet płaczący w interneci...

źródło: temp_file3593287419646737487

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@daeun:

Prawdziwy mezczyzna

Mam 179 CM co mnie według kobiet wyklucza z bycia prawdziwym męzczyzną.

ojciec

Nie mam dzieci

które zapewnia mu ochrone granic...

Niby jaką, póki co to PiS nawpuszczał na lewych wizach a PO nawpuszcza w ramach deali z UE.

...opieke medyczną ...

Opłacana z moich pieniędzy zabieranych podatkami a i tak trzeba leczyć się prywatnie bo na NFZ to umrzesz w kolejce.

...edukacje...

To co umiem to się
  • Odpowiedz
@daeun: czyta się twój nick i od razu wiadomo, że nie można brać twojego wpisu na poważnie. Zapracowałeś na markę naczelnego baiciarza wykopu, także nie masz już szans na merytoryczną dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun: Co prawda w większości tematów się z Tobą nie zgodzę, tak tutaj całkowita prawda. Wykopki pozują na wielce konserwatywnych i tradycjonalistycznych mężczyzn, a gdy przychodzi co do czego to nabierają lewicowych poglądów na temat równości i oburzają się, że pewna cześć kobiet jest również konserwatywna i tego oczekuje od mężczyzn.
,
  • Odpowiedz
a przedewszystkim wlasnej rodziny i ziemi.


@daeun: dlatego w pierwszej kolejności #!$%@? na drugi koniec kraju i ginie xD
  • Odpowiedz
Prawdziwy mezczyzna, ojciec, katolik


@daeun:

Wiara w mitologie chrześcijańska może co najwyżej świadczyć o byciu idiotą odciętym od rzeczywistości a nie "prawdziwym mężczyzną".
  • Odpowiedz
zapewnia mu ochrone granic, opieke medyczną czy edukacje jego dzieci


@daeun: Ciekawe z czyich pieniędzy to zapewnia? Czyżby to magiczne państwo sobie to wyczarowało, czy może ci "prawdziwi mężczyźni" dają na te rzeczy ze swoich pieniędzy?

Ludzie nic nie są winni żadnemu państwu, a na pewno nie powinni za jakieś państwo umierać.
  • Odpowiedz
@daeun: Nie ma gorszego frajera niż prawdziwy mężczyzna patriota który poczuje zew obrony kraju gdy politycy się pokłócą. Życie z kobietą u boku i wychowywanie potomstwa które jest jego spuścizną i celem jego gatunku? Meh woli urwaną nogę w okopie unikając dronów z kartonu. Dymanie fajnych dup i jeżdżenie sportowym kabrioletem albo zwiedzanie świata? No co ty lepiej mieć akumulator podpięty do jajec bo jakiś dyktator zmobilizował dzikich ludzi z miast
  • Odpowiedz
Dużo bardziej żałośniejsze jest gdy facet facetowi próbuje zniszczyć życie wysyłając go do wojska powielając gówno stereotypy o "prawdziwych mężczyznach"
  • Odpowiedz