Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba bardziej żałosnego widoku jak dorosły facet płaczący w internecie ze strachu przed wstąpieniem do wojska.

Prawdziwy mezczyzna, ojciec, katolik doskonale rozumie jakie ma powinnosci wobec panstwa, które zapewnia mu ochrone granic, opieke medyczną czy edukacje jego dzieci. W chwili zagrożenia pierwszy chwyci za karabin nie po to by bronic interesow polityków, a przedewszystkim wlasnej rodziny i ziemi.

Zabawne, ze te same wykopki, ktore jeszcze kilka lat temu krzyczeli "kosciol, szkoła, strzelnica", dzis chowają sie pod spodnicami swoich matek i wypychają wlasne kobiet przed szereg na samą tylko mysl o wizycie w WKU. Jestescie godnymi politowania imitacjami mezczyzn, którzy nie dorosli do tego by nosić jajec. Ważacą 60 kg Marianna Schreiber tydzien temu wstapiła do Wojsk Obrony Terytorialnej, a wy skamlecie jak małe pieski, bo ktoś chce was zakoszarować i zmusic do wspolnych przyszniców, gdzie bedziecie musieli sie rozebrać odsłaniajac swoje cherlawe ciała. Beka z was nieudacznicy
#ukraina #wojna #rosja #obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklokobiet #pieklomezczyzn
daeun - Nie ma chyba bardziej żałosnego widoku jak dorosły facet płaczący w interneci...

źródło: temp_file3593287419646737487

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@daeun już biegnę bronić ziemii panów developerów, miłosierdzia katolickie księży do dzieci, dziękować za służbę zdrowia która beż prywatnych wizyt nie istnieje, za ochronę granic i dorabianie się na lewych wizach , i edukację, która można o kant dupy rozbić przez dinozaury uczące nieaktualnych rzeczy od dobrych kilku lat. Super pomysł, 2/10 bait
  • Odpowiedz
Nie ma chyba bardziej żałosnego widoku jak dorosły facet płaczący w internecie ze strachu przed wstąpieniem do wojska.


@daeun: jest, widok twoich wpisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trytokiss: To nie "Państwo" rozkręca inby które kończą się wojnami, tylko politycy. Do wojska i w konsekwencji na front powinni iść ci którzy są za daną sytuację odpowiedzialni, niech się sami leją a nie będą kombinować, a potem nas na front "bo to poświęcenie na które są gotowi".
  • Odpowiedz
@daeun: Wiem, że to bait, ale odpiszę dla innych. Jest wiele bezpośrednio istotnych dla społeczeństwa prac - ściganie przestępców, udzielanie pomocy medycznej, wywożenie śmieci. Do tych zadań są dedykowani ludzie: policjanci, ratownicy medyczni, śmieciarze itp. Jeśli jest za dużo śmieci do wywiezienia to podnosimy opłaty i zatrudniamy więcej ludzi, a nie organizujemy łapanki "ochotników" do wywożenia. W przypadku wojska jest profesja, która nazywa się "żołnierz zawodowy" i jeśli żołnierzy brakuje,
  • Odpowiedz
@czaro-net: problemy z czytaniem masz?komu ty to tlumaczysz?czy ja cokolwiek napisalem takiego,zebys w ten sposob do mnie odpisywal?Wrecz odwrotnie - zakpilem z pomyslu pojscia na wojne za panstwo majac na mysli dokladnie to,co sam napisales.Isc i ginac bo polityk tak sobie wymyslil ? nigdy w zyciu, niech on idzie
  • Odpowiedz
@daeun: Dopóki nie rozwiąże się problemu skorumpowanej polityki, biznesu, mediów, prawa (np. sprawa tego pajaca co zabił rodzinę na autostradzie - już chyba pół roku nie mogą go dojechać) - to Polacy będą mieć problem aby uzasadnić walkę - za co?

Za to że poświęcę życie za kraj który potem zostanie skolonizowany i sprzedany, a moje dzieci będą #!$%@?ć w technokołchozie z paszportami cyfrowymi wszczepionymi w dupę?

To ten sam dylemat co Brytyjczyk walczący w czasie 2 wś - za co on walczył i ryzykował śmierć? Za to żeby jego córka była #!$%@?, wnuk był transpedałem, a ciapaci ssali socjał na swoje 10
  • Odpowiedz