Wpis z mikrobloga

Ten typ to powinien tu siedzieć razem z Wami na tagu i płakać że żadna go nie chce a nie ruchać topową laskę. Wielu z Was wygląda o wiele lepiej niż on. Ja to myślę że to jest eksperyment społeczny mający na celu sprawić aby największe oblechy uwierzyły w siebie i wyszły z przegrywu bo jak to mówią sky is the limit. A Roxi przeciera nowe szlaki które mogą zmienić myślenie kobiet i sprawić że będą dawały szansę nieatrakcyjnym facetom. Jeszcze jej kiedyś za to podziękujecie.

#przegryw
Saddam_Husajn - Ten typ to powinien tu siedzieć razem z Wami na tagu i płakać że żadn...

źródło: 68cf12cd466662770572f691c88e7d6d5c35893806b26aa7bb439906234d7d09

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@BarBer1987: Jakoś dziwnym trafem nie zauważyłem aby ktokolwiek na tagu a w sumie to i na całym wykopie pisał tak o grubych lochach że normalnie wyglądają i że jak schudną to będą julkami. Tylko wyzwiska o zapuszczonych p0lkach.
  • Odpowiedz
@Rajtar: Tylko że Roxi nie jest biedną kasjerką z Żabki która poleciała na jego hajs bo sama ma go sporo. Ona jest bogatą dziewczyną która mogłaby mieć kasiastego i przystojnego faceta. A mimo to jest z tym z Kevinem.
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn i co? To jest wyjątek, jak 1/100 się uda to, to nic nie zmienia. Też mogę ci podać przykłady ludzi, którzy ze skrajnej biedy weszli na listę Forbesa, a co z pozostałymi? Ilu z nich próbuje, a nie wychodzi?
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn bo postrzeganie jest zupełnie inne. Facet jest typowym wzrokowcem i często zachowuje się bardzo próżnie w tej materii. Kobiety natomiast patrzą szerzej. Potrafią przymknąć oko na mankament taki jak tusza, o ile mężczyzna ma w sobie to coś, nie odstrasza urodą i posiada charyzmę.

One często kalkulują, wiedzą, że mogą wpłynąć w przyszłości na decyzję o zrzuceniu wagi przez partnera.

My natomiast podchodzimy zero-jedynkowo, ładna szczupła to tak, ładna ulana już
  • Odpowiedz