Wpis z mikrobloga

@zbigniew23: szkoda, że nie ma na imię Mariusz, to byłby piękny błąd w matrixie i Joński z ekipą mogliby przytaczać słowa Wypija dodając pełną godność jegomościa za każdym razem, i Mariuszek słysząc cytat "... jak mówił MARIUSZ WYPIJ ..." by traktował to podświadomie jako subtelną, nieodpartą do zaspokojenia zachętę, która zaowocowałaby wyjęciem piersióweczki z marynarki.
  • Odpowiedz
@zbigniew23: jak to jest w ogóle możliwe że poseł może chodzić #!$%@?. Czyli pod wpływem środków odurzających może głosować i decydować o losach państwa? Zresztą skoro on już nie jest prawnie posłem (czy jest bo już nie wiem) to nie mogą sprawdzić jego trzeźwości jeśli ma odpowiadać przed komisją? Chore..
  • Odpowiedz
@zbigniew23: Już pomijając fakt, że koleś pewnie jest alkusem, to co to za przedszkole, że pozwala się wprost zadawać pytania manipulujące, mające na celu jasno sugerować w tym przypadku stan upojenia xd. To tak jakby ktoś Tuska spytał czy bierze Pan łapówki, ile Pan łapówek wziął xd
  • Odpowiedz
To tak jakby ktoś Tuska spytał czy bierze Pan łapówki, ile Pan łapówek wziął


@Desire22: przecież to dwa zupełnie różne pytania. Pierwsze nie zawiera tezy i odpowiedź jest prosta - tak lub nie. Drugie pytanie zawiera tezę, że łapówki były brane.

Pytanie "czy w czasie o którym mówił świadek X był Pan pod wpływem substancji odurzających lub zapytam wprost, czy był Pan trzeźwy?" nie zawiera tezy.
  • Odpowiedz
Pytanie "czy w czasie o którym mówił świadek X był Pan pod wpływem substancji odurzających lub zapytam wprost, czy był Pan trzeźwy?" nie zawiera tezy.


@malinq:
Pytanie "czy w czasie o którym mówił świadek X był Pan przekupiony lub zapytam wprost, czy brał Pan łapówkę?" nie zawiera tezy.
  • Odpowiedz
@malinq: Czy uprawiasz Pan seks z mamą? Czy to prawda, że ukradłeś pieniądze z działalności charytatywnej? Dlaczego wykorzystujesz ludzi? Ja tylko zadaje pytania, mogę zadawać pytania ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Pytanie "czy w czasie o którym mówił świadek X był Pan przekupiony lub zapytam wprost, czy brał Pan łapówkę?" nie zawiera tezy.


@Desire22: nigdzie nie twierdziłem, że zawiera.

Czy uprawiasz Pan seks z
  • Odpowiedz
@Desire22: idąc tym tokiem myślenia, to pytania zamknięte musiałyby być zabronione. A nie są.

A Ty chyba nie bardzo rozumiesz co jest napisane w tym artykule który podlinkowałeś.

Pytanie sugerujące sformułowane jest w taki sposób, że może narzucać respondentowi z góry założoną odpowiedź: „Czy zgadza się Pan(i) ze stwierdzeniem, że produkt X należy do najlepszych na rynku?”. Może to być również pytanie zawierające słownictwo o jednoznacznie negatywnych lub pozytywnych konotacjach, zmuszające do udzielenia spodziewanej odpowiedzi: „Jak ocenia Pan(i) reżim panujący w Polsce w latach 1945 –
  • Odpowiedz
no chyba kogoś kto ma mentalność przegrywa oglądającego Kononowicza, nie wiedzącego co zrobić z wolnym czasem i propagującego pisowską lub ruską narrację w internecie. Typowa wschodnia mentalność, już Ukraińcy w Polsce są bardziej rozwinięci niż takie ofiary losu z psiej dupy. Ja się do twojej matki dotykać nie będę, bo jeszcze nie daj boże sprowadzi na świat kolejnego przegrywa


@malinq: Oooo no i jest XD Uruchomiłeś moją kartę pułapkę pod
  • Odpowiedz
Uruchomiłeś moją kartę pułapkę pod nazwą


@Desire22: zesrałeś się xD

Ja nie odpowiadam pod przysięgą i nie ma świadka który twierdzi, że ruchałem Ci matkę i musisz to skonfrontować.

Taka delikatna różnica - i schowaj te karty yugioh, nie jesteśmy w podstawówce, choć musiałem zejść do twojego poziomu xd
  • Odpowiedz
@malinq:

Ja nie odpowiadam pod przysięgą i nie ma świadka który twierdzi, że ruchałem Ci matkę i musisz to skonfrontować.

24h cie nie było, poleciałeś do apteki po leki i ci odbiło czy reds malinowy wleciał, że piszesz bzdury bez sensu?

karty yugioh,

Ironia, jak ty sie na to lapiesz, to jak ty w ogóle funkcjonujesz w tym społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@malinq: To troche tak jakbym ja powiedział, że masz w awatarze pikachu > oglądasz anime > jesteś weebem > masz 170 cm wzrostu, nerd 60kg walący do hentajów. Opamiętaj się, 24h odczekałeś a nic mądrego nie napisałeś.
  • Odpowiedz