Wpis z mikrobloga

@garrincha94: zauważasz wogóle że dziecko to konsekwencja decyzji rodzicow (na które sam zainteresowany nie miał wpływu) czy wydaje ci sie ze samo sie zrobiło czy bocian przyniósł?
  • Odpowiedz
  • 0
@Klusiu_: No widzisz, ja to rozumiem, Ty to rozumiesz, antynataliści to rozumieją a jakoś reszta świata i ChatGPT nie chce tego pojąć i jeszcze mówi coś o naturalnym lub pozytywnym charakterze narodzin. Ci z OpenAI to jednak idioci są...
garrincha94 - @Klusiu_: No widzisz, ja to rozumiem, Ty to rozumiesz, antynataliści to...

źródło: chatgpt2

Pobierz
  • Odpowiedz
@garrincha94:

Użycie sformułowania "zmuszenie kogoś do życia" w kontekście poczęcia dziecka może być niefortunne, ponieważ sugeruje to, że dziecko jest przymuszone do życia w sposób który nie jest naturalny czy pozytywny.


On nie napisał że jest to niepoprawne tylko że jest "niefortunne". Czyli sie zgodził że jest to "zmuszenie" tylko ze jego zdaniem naturalne czy pozytywne

Zresztą czy ty naprawde używasz chatu gpt jako wyznacznika prawdy, sędziego który ma określić kto
  • Odpowiedz
  • 0
@Klusiu_

On nie napisał że jest to niepoprawne tylko że jest "niefortunne". Czyli sie zgodził że jest to "zmuszenie" tylko ze jego zdaniem naturalne czy pozytywne


Ale wcześniej napisał jednak, że takie sformułowanie jest nieodpowiednie. Mogliby go jednak dopracować żeby pisał, że takie sformułowanie jest jedynym słusznym i od razu dorzucał komentarz o ilości nieuniknionego cierpienia w życiu.

Zresztą czy ty naprawde używasz chatu gpt jako wyznacznika prawdy, sędziego który ma określić
  • Odpowiedz
@garrincha94: sam się tutaj chwalisz, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem nawet mądrości chata GTP. W pierwszym twoim poście GTP odniósł przymus lub nacisk do procesu rozmnażania (nawiązał do zdania poprzedzającego) czyli za nieodpowiednie uznał określanie przymusowym rozpłodu przez rodziców - co jest prawdą, bo to ich decyzja (czasem, pomijając wpadki i gwałty). Widzisz to, co sam chcesz widzieć, czemu ja w ogóle na to odpisuję, koniec wykopu na dziś...
  • Odpowiedz
  • 0
@garrincha94 Co się chłopaku sam zabrałeś to nie mam pytań.

Zadałeś pytanie "Jak określasz zdanie" xD co to oznacza ? Ja mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie w ten sposób:

Według zasad gramatyki zdanie rozpoczyna się z wielkiej litery Twoje zdanie rozpocząłeś z małej litery więc jest to błąd gramatyczny

Ty poprostu jesteś obrażony za słowo "zmuszanie" bo brzydko brzmi i rani Twoje uczucia.

To może zastąpmy słowo zmuszanie wtlyrażeniem konieczność życia.

I
  • Odpowiedz