Wpis z mikrobloga

To jest tak - #niebieskiepaski kręcą u kobiet spódniczki, odkryte dobrze podkreślone w różny sposób nogi, obcisłe leginsy podkreślające kształy czy tak samo obcisłe bluzki podkreślające talie czy piersi. A JAKIE elementy garderoby facetów najbardziej kręcą #rozowepaski ?
#zwiazki #taktyk
  • 7
  • Odpowiedz
@xiv7 garnitur, koszula z podwiniętymi rękawami, koszula z rozpiętymi kilkoma guzikami, okulary przeciwsłoneczne, ale przede wszystkim jakiekolwiek pojęcie o ubieraniu sie i wiedzą co z czym łączyć. To jest naprawdę super jak mężczyzna ma choć trochę pojęcia o tym jak się ubierać. Dosłownie wystarczy poświęcić jeden dzień na naukę (YouTube, jakieś blogi modowe męskie i artykuły o podstawach) i już jest się bardzo do przodu. Nie trzeba od razu się przemienić we
  • Odpowiedz
@xiv7 wg mnie każdy mężczyzna ubrany w koszulę czy cały garnitur od razu wygląda duuuzo lepiej.

Ale garniak to wg mnie za mało bym chciała z tym kimś być, bo to tylko wizualnie cieszy i nic poza tym. Bardziej kręci mnie typ intelektualisty z poczuciem humoru i wyluzowaniem i tolerancją do wielu spraw
  • Odpowiedz