Aktywne Wpisy

Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.
Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).
Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).
Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
źródło: 829
Pobierz
kreeker +15
Poleci ktos jakies ETFy (nigdy ich nie kupwoalem i sie nimi nie interesowalem):
1. Ogolnego pod hosse ai
2. Cos agresywniejszego od all-worlda z wyzsza stopa zwrotu ale bez przesady
#gielda
1. Ogolnego pod hosse ai
2. Cos agresywniejszego od all-worlda z wyzsza stopa zwrotu ale bez przesady
#gielda





Czy to możliwe, że producent oszukauje i tak naprawdę pendrive nie byłby w stanie zmieścić całej GB, ba nawet całego Londynu nie da rady?
#pytanie #uk #kiciochpyta #pomocy #komputery #informatyka #programista15k
@eldoopa: Noo w teorii powinno wejść całe GB, a nawet cztery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enten: Pisz do producenta, że pendrive miał pomieścić co najmniej cztery Wielkie Brytanie (GB), a zapchał się po jednym Towerze of London. Tak być nie może
@Chrystus: No pisze, że 4 GB czyli w teorii powinien wejść cały Londyn i jeszcze inne miasta
@DrGreen_2: Jak mało? Przecież to całe państwo a w teorii powinny wejść 4 takie
Różne, czasami selfie, czasami ze statywu a czasami forma architektoniczna lub krajobrazowa. Jakość raczej dobra jak robiliśmy sami bo ja jestem po kursie fotografii i robię dobre zdjęcia. Ale jak dawaliśmy komuś żeby nam zrobił
źródło: dfsfdsdfsadfas
PobierzTwoje zdjęcia wrzuć do ENG i kolejne według lokacji. Powinno działać i zmieścić już 4 GB, ale w takim podziale.
Nie dziękuj.
@eldoopa: Ejj, zadziałało!
Dzięki wielkie! Nie myślałem, że to takie proste.