Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@erni13: Zazdrość ich zżera, bo przy wszechobecnych zdradach, skandalach i rozwodach w świecie celebryckim oni ośmielili się być szczęśliwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erni13: usunęła wszystkie posty, a przecież ludzie i tak o niej mówią na co dzień (o każdym). Tu się tylko pojawiła odwaga u anonimowych ludzi z kompleksami.
  • Odpowiedz
@erni13 a później ludzie się śmieją że ta napompowała usta a ta cycki zrobiła a tak naprawdę przyklaskują. Ideal piękna wykreowany jest taki sam aż staje się nudny bo każda wygląda tak samo. Mnie to nie rajcuje.
  • Odpowiedz
A ja tam cieszę się, że jest coś takiego jak Instagram. Można wejść na profil, zobaczyć cyce na wierzchu albo dupę i od razu wiadomo z kim mamy do czynienia - z #!$%@?. I od razu wiadomo jak takiego #!$%@? potraktować ( ͡º ͜ʖ͡º) Kiedyś człowiek musiał się zastanawiać, testować, dzisiaj dziewczyny same się podpisują i jest łatwiej.
  • Odpowiedz
Ludzie kochają się nie tylko za ładną mordę i zgrabne ciało?! Szok.

Jakaś “modelka” z insta z silikonowym dupskiem, której szejk stawiał klocka na talerz, byłaby lepsza xD Serdecznie polecam usunąć konta na tego typu social mediach
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez:

nie znam sytuacji, ale wiem ze takie bicie piany czesto jest pod kliki

bo sie zaraz okaze ze kilka osob skomentowalo kolesia, a tu juz "potezny hejt"


Precyzyjnie jedno konto na Twitterze, inni fani klubu natychmiast stanęli w obronie, mimo że wielu z nich sa samym typem nie przepada.
  • Odpowiedz
@waro: to troche inny przypadek, bo jak sie poznali z Piercem to ona byla super laska, chociaz nie wiem jak bylo w przypadku tego pilkarza, bo pewnie tez sie zapuscila po dziecku
  • Odpowiedz