Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie wiedzą że grube baby są bardzo przydatne- zimą grzeją a latem dają cień a poza tym "duża w pasie dobrze pcha się".
@MamMalegoSiurka nic nie ma, frustrat z kompleksami musiał wylać swoje frustracje, ot tak.
Osobiście mam nadzieję, że piłkarz ze swoją żoną się nie rozstaną, bo takie #!$%@?łe zachowanie ludzi może bardzo mocno namieszać w ich życiu i zniszczyć ich małżeństwo.
Zajebiście, plastikowe frustratki, które wyglądają w miarę tylko na pozowanych i podkręcanych zdjęciach i dżony, które ruchają tylko własną rękę uświadamiają chłopa co mu się ma podobać i jak ma żyć XD
@_gabriel i co z tego, że jest?
Dla niego na chyba znaczenie, że ja kocha, że jest dobrym człowiekiem, że ma w niej partnerkę, przyjaciela i wsparcie?
Mam przyjaciółkę, jest znacznie bardziej przy kości niż dziewczyna ze zdjęcia, w Polsce - hejt i pogarda z powodu wagi, w USA - śliczna, naturalna dziewczyna, akceptowalna, obecnie szczęśliwa żona i mama.
W USA zero problemów z jej waga, ona wyleczyła się z kompleksów, w
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Według mnie jest brzydka, ale to jest jego decyzja.


@wielkifanrapu: czy ja wiem. Jak się poznali, to pewnie była szczuplejsza i zdecydowanie ładniejsza. A potem, cóż, i tak z wiekiem liczy się bardziej osobowość niż kształt tyłka...
świnie trzyma tak jak chce.


@adamsowaanon: Jaką świnię? Tu rozchodzi się jego żonę. O czym ty człowieku piszesz? O hodowli trzody? Z tego co się orientuję to on jest piłkarzem, a nie hodowcą.