Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nowywinternetach: ta cała Wungiel i jej chłopaczek to bardziej wygląda na "miłość" biznesową, podejrzewam, że odziedziczył jakieś studio nagrań czy inna wytwórnię płytową tudzież inny byznes powiązany z showbyznesem.
@erni13 teraz każda przeciętna baba wymyśli sobie że może spotykać się z piłkarzem zarabiającym miliony bo jedna znalazła typa zanim ten stał się milionerem

I one nie stwierdzą że warto znaleźć typa z którym będą szczęśliwe i z którym razem dojdą do pieniędzy tylko od razu będą chciały milionera bo jedna przeciętna ma takiego milionera

A jak jest szczęśliwy to brawo dla tego pana. Szkoda dziewczyny. Tylko że szkoda też zwyczajnych facetów
Ale to właśnie wyklopy tam siedzą i jej piszą. Bo pewnie w ich świecie sportowiec co odniósł sukces to tylko z modelką do 25 lat może być.
Fajna kobieta. Z uśmiechu szczera. Może to stereotypowe, ale pomyślałem że urodzi mu pewnie nie jedno dziecko ;) Nie każdy facet ma ochotę na „nadąsaną lalę” stawiającą na rzeczy materialne i karierę. Życzę szczęścia ich rodzinie
@waro Zobacz sobie zdjęcia tej kobiety z wcześniejszych czasów. To jest (była) atrakcyjna kobieta. Niestety wiek its robią swoje.
Szacun dla Brosnana że to rozumie i ma właściwe priorytety.
  • 0
Jak dla mnie to ona jest instagramowa - na zdjęciu po prawej ładnie wygląda. No ale specjalistą w tych sprawach nie jestem, bo nie pamiętam kiedy wchodziłem na Instagrama :).
via Android
  • 0
@waro na jego miejscu odpowiadał bym dziennikarzem dosłownie: #!$%@? Ci do tego a nawet mozesz dostać w ryj.