Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Świat oszalał. Co to kogo obchodzi jak wygląda? Są szczęśliwi? Są. To w czym do jasnej cholery jest problem? Mnie to wali kto z kim jest, jak się bzykają, czy jest z chłopem czy są bi czy robią to na stojąco czy na leżąco. Póki Są dobrymi ludźmi niech robią co chcą. Ludzie by najchętniej wszystko wszystkim poustawiali. W główkach się poprzestawiało. Może trochę z innej beczki ale ja mam w rodzinie
Ja #!$%@? rozkminiacie jakby to było niewiadomo co xD a chłop pewnie lubi grubsze i taka sobie znalazł. Ja też lubię takie i mam pulchną żonę z dużymi cyckami i #!$%@? wam do tego ważne że się kochamy. XD
@BornToDie69 krytykę w motywację?
chyba hejt w depresje.
jak chcę się coś zmienić, zachęcić osobę gruba czy otyła do zmiany, to na pewno nie poprzez obrażanie jej i #!$%@?.
Zamknięte koło, bo ten ktoś zacznie jeszcze więcej jeść że stresu, ze smutku, z problemów i depresji.
Wy tak się sracie, że faceci umierają z powodu depresji, że nikt im nie pomaga, ale też wy gnoicie wszystkich innych z powodu jakiejkolwiek inności w
@BornToDie69 to może dla odmiany, nie #!$%@? nikomu, bo nie wiesz czy nie zbliża się do granicy wytrzymałości swojej psychiki i taka "motywacja" go zaprowadzi nad most.
jeden jest szczupły, inny nie jest.
Jeden chce bardzo przytyć i nie może, inny bardzo schudnąć i nie może.
Jeden nie ma ręki, inny nie ma oka, a jeszcze inny ma trzy sutki.
Szok, że wciąż trzeba wam tłumaczyć takie postawy.
Czy was nikt odrobiny