Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dzięki żmudnej pracy policjantów z Zespołu Wykroczeń udało się ustalić, że niebezpieczna sytuacja z udziałem dziewczynki i rowerzysty została zarejestrowana przez kamerę monitoringu miejskiego.

Żmudna praca - przejrzeć nagrania z kamer na miejscu xD. Napracowali się ci policjanci naprawdę strasznie.
  • Odpowiedz
@typ53B: jakby mi coś takiego albo mojemu dziecku ten baran zrobił to już by tym rowerem nie odjechał. Bo najpierw po ryju by zarobił a rower juz by musiał sobie szukać nowy. I sam jeżdżę rowerem. Ale takie debilstwo i chamstwo jak tutaj to już przesada.
  • Odpowiedz
@Marekexp:

Żmudna praca - przejrzeć nagrania z kamer na miejscu xD. Napracowali się ci policjanci naprawdę strasznie.


W końcu nie mogli być #!$%@?
  • Odpowiedz
słabo myślący bo #!$%@?, a nie wie co jest za zakrętem


@DrMiranda: i nie potrafi używać hamulców, przecież tutaj spokojnie dało się wytracić większość tej prędkości
  • Odpowiedz
  • 3
@zeus92 Przecież filmik jest przerwany, nie wiadomo ile czasu trwała akcja, gromadzili się kolejni ludzie, pewnie mu tam nawtykali. Na co miał czekać, na osąd? Dziecku się pewnie dużo nie stało, nie raz taką glebę zaliczyło. Oprócz tego, że #!$%@?ł na początku bo nie panuje nad rowerem to nie wiem po co miałby tam kwitnąć do zmroku.
  • Odpowiedz