Wpis z mikrobloga

@Saddam_Husajn: już uspokój się, mogłeś przecież usunąć tamto konto i zrobić nowe, więc o żadnym multi nie ma mowy wtedy.
Dalej sypiesz tutaj opowiastkami jak znajomi obalają blekpyla i zakolaki 4/10 ruchają modelki 8/10?
Dalej masz długi?
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: przeciętne kobiety nie chcą wiązać się z przeciętniakami. Jak chcesz być placeholder boyfriend w związku z przeciętną laską, która jest wrakiem psychicznym i na obsesję na punkcie przystojniaka 1.90m z którym się kiedyś przespała to proszę bardzo. Większość kobiet tak miała.

Zgrywacie takich cwaniaków, a sami jesteście w gównianych związkach w których jesteście popychadłami. Nie jesteście w większości szczęśliwsi od inceli którymi gardzicie.
  • Odpowiedz
@MrMas:

sugerowanie, że 40 lat temu sytuacja socjo-ekonomiczna i mentalność ludzi była dokładnie taka sama jak teraz

No #!$%@? ludzie, jak próbujecie komuś pocisnąć to pomyślcie chociaż przez chwilę, czy aby sami z siebie nie robicie kompletnego idioty xDDDDDDD
  • Odpowiedz
Cooo ja mam się jeszcze dalej uczyć pod jakieś rozmowy jeszcze czego


@drazekorsarze: to akurat jest patologia, że w dzisiejszych czasach, jeżeli nie chcesz pracować w kołchozie, to musisz jak pies łapać ślinę, przechodzić 50 etapów rekrutacji i #!$%@?ć cuda na kiju
  • Odpowiedz
No to już wiadomo, dlaczego ma dziewczynę :)


@WykopX: no to co za problem śmierdzieć, mieć nałogi i być leniem, skoro na takich atrakcyjne lecą? dla wielu piwniczniaków jest to na wyciągnięcie ręki
  • Odpowiedz
wasze matki brały chłopów co sie nawineli


@kvtasjusz-mgbewe: i dlatego zaczytują się teraz gównem typu 365 dni i innymi michalakową, bo widzą dzisiejsze możliwości i żałują każdego dnia spędzonego z wieśkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: Musze o tym "braku szans" w totolotka opowiedzieć mojemu znajomemu co trafił szóstkę po 3 miesiącach grania. Żaden matematyk, podróżnik w czasie, czy znajomy prezesa totalizatora sportowego. Ale nie chce bo wyjdę na jakiegoś #!$%@?ńca co się naczytał jakichś #!$%@? głupot w necie i ma wyprany przez to mózg.

Patrząc po moich znajomych, tych którzy nie są jakoś przystojni, to właśnie to że znaleźli się w odpowiednim miejsu, o odpowiedniej
  • Odpowiedz