Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Teraz większość kobiet też nie, ale mają dostęp do instagrama i też chcą takiego życia. Po drugie teraz kobieta może żyć sama, zarabia tyle ile mężczyzna bo równouprawnienie, często mają jakieś lekkie prace biurowe itd. Utrzymają się same więc nie potrzebują faceta. Jeśli chcą polepszyć swój status to szukają takiego z firmą, a nie przegrywa który zarabia średnią krajową. Nie rodzą dzieci ale są kobietami więc wszystko ok (gdyby faceci
  • Odpowiedz
ale ja jestem milenialsem, dostałem od dzisiejszego świata wystarczająco mocno po dupie ale sie podniosłem i mogę dzięki temu mieć beke z przegrywów


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: w sumie chciałem napisać coś obraźliwego, ale w sumie po przemyśleniu współczuję

trzeba mieć mega smutne życie by w ten sposób głaskać własne ego
  • Odpowiedz
@witajswiecie: To są ludzie zawistni z kompleksami. Tacy są 100 razy gorsi niż przegrywi. Nie szanuje takich ludzi (chociaż nimi nie są) nie mniej niż jakichś przestępców. Poznasz ich po tym że będą się płaszczyć nad ludźmi którzy są nad nimi, ale gardzić ludzi pod nimi (w teorii).
  • Odpowiedz
@MrMas: Tak szczerze. Jeżeli dziewczyna Cię zostawi bo musi się "wyszumieć" z ciemnoskórymi kolegami, to masz prawo narzekać i marudzić.

Ale jeżeli wykorzystujesz takie historie jako usprawiedliwienie do tego by do żadnej nie zagadać, to jesteś zwykłym frajerem.
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: nie trzeba być przegrywem żeby mieć wyjątkowo niskie mniemanie o ludziach, którzy emocjonalnie żerują na czyjejś krzywdzie

a już podwójnie niskie mniemanie mam o tych którym uda się wyjść z jakiegoś gówna i którzy zamiast nabrać odrobinę pokory to ego wywala im w kosmos i zaczynają czuć się lepsi od tych, którzy tkwią w podobnej sytuacji

przykry widok
  • Odpowiedz
TATO BO JA CHCE DZIEWCZYNĘ MODELKĘ Z IDEALNYM CIAŁEM, ALE MODELKI TO NIE CHCĄ SIĘ WIĄZAĆ Z PRZECIĘTNIAKAMI I DLATEGO DO KOŃCA ŻYCIA BĘDĘ SAM.


@Saddam_Husajn: mordo odpal tindera i zobaczysz ze zwykłą przeciętniara ma wymagania wyższe od modelki xD
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: A jakoś dziwnym trafem 90% par na ulicach miast wojewódzkich to jest dziewczyna na tym samym poziomie co facet lub od niego atrakcyjniejsza. I tylko 10% gdzie dziewczyna mnie bardziej atrakcyjniejszego od siebie faceta.
  • Odpowiedz