Wpis z mikrobloga

Musze o tym "zepsuciu się" rynku matrymonialnego opowiedzieć mojemu współlokatorowi co wygląda jak menel a jest w związku z 15 lat młodszą o wiele atrakcyjniejsze od niego dziewczyną zakochaną i zapatrzoną w niego jak w obrazek. Gość 170cm, bez pracy, mieszkania, samochodu, kąpię się raz na kilka dni, pali, pije, ćpa, zero ruchu a ona jak sarenka ładniutka i zgrabniutka z ząbkami jak z obrazka.

@Saddam_Husajn: mój kumpel 165 poznał dziewczynę
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari:

niepotrzebnie mnie przegrywy atakujecie. Kiedyś byłem taki jak wy

Nadal jesteś. W każdym twoim zdaniu czuć jaką osobą jesteś dlatego podejrzewam, że we wszystkie problemy które cię spotkały w życiu wpakowałeś się mniej lub bardziej na własne życzenie, a do tego nie wyciągnąłeś z nich żadnego wniosku, bo poprawa sytuacji po kryzysie oznacza u ciebie tyle, że można z powrotem wrócić do gardzenia innymi co widać w komentarzach. Po tym
  • Odpowiedz
@MrMas: Ludzie w tamtych czasach nosa poza miasto lub wieś nie wyciągali a jak już to rzadko. Tindera i internetu nie było, wiązałeś się z tym kogo miałeś pod ręką. Było łatwiej.
  • Odpowiedz
@MrMas: @Salam-Abdul-Al-Stulejari
Ale was bolą fakty naukowe o samicach. Gdyby odjąć wam 10cm wzrostu wasze wspaniałe i kochające dziewczyny nawet by na was nie spojrzały

@Salam-Abdul-Al-Stulejari
Lamusie. 178 cm wzrostu 20 lat temu, gdy wchodziłeś na rynek matrymonialny to nie było mało. Dzisiaj byłbyś odpadem i nic by nie zostało z twojej wielkiej pogardy dla przygrywow, bo byłbyś wśród nich. Cipy które ruchałeś dziś by na ciebie pluły, bo taka ich
  • Odpowiedz
@Trao4: No fajnie, tylko problem w tym, że ja nie jestem przegrywem. Tak cię boli prawda o kobietach, że musisz sobie wmawiać, ze każdy kto je krytykuje to przegryw? Poczytaj o podstawach psychologii samic względem samców, to nie jest trudne
  • Odpowiedz
TATO BO JA CHCE DZIEWCZYNĘ MODELKĘ Z IDEALNYM CIAŁEM, ALE MODELKI TO NIE CHCĄ SIĘ WIĄZAĆ Z PRZECIĘTNIAKAMI I DLATEGO DO KOŃCA ŻYCIA BĘDĘ SAM.

@Saddam_Husajn: nieironicznie szanuje za trzymanie się przyjętych wcześniej wymagań. Jakby każdy robił jak ten wyśmiewany anon a nie spermił do byle dziury świat byłby lepszy. Laski maja swoje wymagania i wychodzą na tym lepiej
  • Odpowiedz
Lamusie. 178 cm wzrostu 20 lat temu, gdy wchodziłeś na rynek matrymonialny to nie było mało


@SuperTimor435: lamusie ja nigdy nie miałem kompleksów z powodów mojego wzrostu i nigdy nie miałem problemów z kobietami xD zawsze mam dystans do siebie a śmierdzące kleksy twojego pokroju są jeszcze na etapie oskarżania rodziców i złoszczenia się na dziewczynki
  • Odpowiedz
@MrMas blackpill to bzdura, znam dziewczynę co zostawiła przystojnego typa 192 cm dla krępego i łysawego prawie grubaska 168 cm, bo ten mniejszy był fajniejszy. Mają córkę, drugie w drodze i są szczęśliwi kilka lat po ślubie. Facet kawalarz, a ona pewna siebie i rozlatana.
  • Odpowiedz