Wpis z mikrobloga

#alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa

Chcecie usunąć alko ze stacji benzynowych? Proszę bardzo, ale najpierw wywalcie z nich niezdrowe hotdogi, energetyki, bomby cukrowe w batonikach i inne niebezpieczne dla organizmu substancje jak chociażby papierosy klasyczne i elektroniczne? Nie usuniecie? To od alko też wara. Może ja lubię ukręcić łeb małpie o 3 w nocy, ale za to nie nażeram się chemikaliami i cukrem, żeby później wyglądać jak świnia przed porodem.
OlaKordasOfficial - #alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa 

Chce...

źródło: wac-woj-orlen-mcina-34

Pobierz
  • 126
wytłumaczysz mi może, jakim zagrożeniem dla ruchu drogowego jest zjedzenie przed jazdą batonika?


@OSH1980: A wytłumacz mi proszę czy w ogóle zjawisko kupowania alkoholu na stacji by wypić go potem jadąc istnieje gdziekolwiek poza lewymi urojeniami? Jak stacje sprzedają węgiel to po to by nim palić w aucie, czy po prostu stacja wykorzystuje zjawisko kupowania "przy okazji"?
@Rga79:
To nie jest zakaz, bo alko będziesz mógł kupić w wieli innych miejscach.
Natomiast fakty sa takie z badań i realiów innych państw, że:
- likwidując małpki,
- sprzedaż po 23,
- ograniczając miejsca kupna alkoholu do średniej europejskiej (a Polska ma 3x wiecej na 1000 os niż w wielu krajach),
to NIE cieprią na tym żadne normalne osoby tylko zyskują. Jedynymi osobami które "cierpią" na tym są alkoholicy!
tylko
@text xD tak, wcale normalne osoby przez takie zakazy jak w Szwecji czy Norwegii nie musza płacić bo nie mogą sobie kupić tyle co chcą.

Osoby które maja tak sprane mózgi jak ty popierają bezsensowne zakazy bo wmówili im ze to pomoże.

Tak, wcale nigdy nie kończyłem pracy po tej godzinie. Czy co jakiś czas chciałem się napić po pracy to znaczy ze jestem alkoholikiem? Dobre żarty
@Herubin: tak słoneczko istnieje i są na to badania. No, ale ja oglądam Fakty TVN, więc to tylko lewackie urojenia. Ślepy jesteś? Nie wiesz, w jakim kraju żyjesz? Ile ludzi tutaj siada po co najmniej jednym kielichu za kółko?
@CebulowyKrul pracowałam na stacji i co widziałam to moje. Nierzadko zdarzali się klienci, którzy zwyczajnie płacili za paliwo, dodatkowo kupowali małpkę lub 200 - szybki skok do toalety, po cichutku trunek wypity i jak gdyby nigdy nic wsiadali do auta.
nie musza płacić bo nie mogą sobie kupić tyle co chcą.

@Rga79:
Czego #!$%@? kupic nie mogą?
Limity to co innego i raczej nikt o tym nie mówi, rozumiem, że z braku argumentów idziesz w stronę ad absurdum, czyli sugerujesz, że najpierw zniknie ze stacji, potem wprowadzi się max 1 piwo namiesiąc, potem zabiorą ci dzieci, potem muzułmanie cie zgwałcą, a na koniec będziesz kanapką dla lawów.
Spoko, fajnie to sobie
dostaje się cukrzycy od jedzenia między innymi cukru.


@Ravau23: No raczej nie. Ryzyko się zwiększa, ale to nie jest powód.

Marcin Bułka, reprezentant Polski nie jest spasiony a cukrzycę ma


Wielu ludzi ma cukrzycę i nie jest spasionymi (jedynka najczęściej). U spasionych najczęściej typu 2.
powtórzyłem ten ‚pseudo’ argument po tobie,

@Rga79:
Ty nawet nie umiesz czytać dzieciaku ze zrozumieniem. Wyprane mózgi były nawiązane do pierwszej twojej wypowiedzi do mnie, czyli:
"#!$%@? ludzi którzy chcą zakaz rzeczy przez swoje urojenia."
Ten twój tekst pokazywał, że nie masz żadnych argumentów i kolejnym wpisem to udowodniłeś.
#!$%@? tylko o urojeniach i praniu mózgu - co to za argumenty? XDDDDDDDDDD
Poczytaj sobie badania jełopie, kto korzysta z usług po
@text na serio, bronić zamordyzmu mogą tylko debile. Ty zacząłeś mówić o braku mózgu i byciu zjebem, ja tylko odbiłem pałeczkę. Ale ty możesz ewidetnie, inni nie.