Wpis z mikrobloga

#alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa

Chcecie usunąć alko ze stacji benzynowych? Proszę bardzo, ale najpierw wywalcie z nich niezdrowe hotdogi, energetyki, bomby cukrowe w batonikach i inne niebezpieczne dla organizmu substancje jak chociażby papierosy klasyczne i elektroniczne? Nie usuniecie? To od alko też wara. Może ja lubię ukręcić łeb małpie o 3 w nocy, ale za to nie nażeram się chemikaliami i cukrem, żeby później wyglądać jak świnia przed porodem.
OlaKordasOfficial - #alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa 

Chce...

źródło: wac-woj-orlen-mcina-34

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@matti-nn: Nie chcesz odpowiedzieć, bo pokazałem ci twój głupi (eufemizm) tok myślenia i próbujesz teraz zmieniać temat. Klasyk, zero przyzwoitości.

Dalej czekam na odpowiedź. Gdzie ta twoja normalność i moja nienormalność w zależności, od tego, której kupujemy coś w sklepie?

Napisałeś:

Zakaz alkoholu w nocy nie zaszkodziłby żadnemu normalnemu człowiekowi.
  • Odpowiedz
  • 1
@OlaKordasOfficial Dla kogoś z cukrzycą na insulinie batonik może być ratujący życie, energetyk dla zmęczonego kierowcy może być różnicą między dojechaniem do celu a skończeniem jazdy na drzewie. Alkohol na stacjach benzynowych to od zawsze był zły pomysł. Fajek na widoku też nie powinno być imho.
  • Odpowiedz
Widać jak bardzo chlejusy bronią swojego bożka xDD, wolę nie wiedzieć co by było, gdyby został wprowadzony ogólnopolski zakaz sprzedaży etanolu w godzinach np. 22-7
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: Wy jesteście wszyscy #!$%@? dokumentnie xD #!$%@? wam do tego kto o jakiej porze kupuje cokolwiek, niektórzy pracują w takich porach, że nie mają gdzie sobie browarka kupić o innej porze. Kupujesz małpkę o 3 w nocy = jesteś alkusem. Kupujesz browar na stacji = prowadzisz po pijaku XD Żelazna logika naprawdę. Jakiekolwiek ograniczanie wolności powinno być #!$%@? od spodu, tak samo jak powinno się #!$%@?ć was, odklejonych idiotów, którzy
  • Odpowiedz
@matti-nn: Właśnie o to chodzi. Prohibicja nie działa. Zakażesz kupna alkoholu w nocy, to odżyją meliny i szara strefa. Całkowicie bezsensowny pomysł.


@OlaKordasOfficial: uwielbiam te odklejki z odżywaniem melin xD Takie miejsca odwiedzać będą totalnie upodlone alkusy, które już nawet nie udają przed nikim że nie mają nałogu.
  • Odpowiedz
Chcecie usunąć alko ze stacji benzynowych? Proszę bardzo, ale najpierw wywalcie z nich niezdrowe hotdogi, energetyki, bomby cukrowe w batonikach


@OlaKordasOfficial: porównać alko do hotdogów czy batoników to trzeba już mieć jakieś ostatnie stadium delirki alkoholowej xD

Który rok już w MONARZE?
  • Odpowiedz
porównać alko do hotdogów czy batoników to trzeba już mieć jakieś ostatnie stadium delirki alkoholowej xD


@loczyn: Albo trzeba być śmierdzącym ulańcem żeby takie bzdury z siebie wysrywać. W Polsce ponad 20% ludzi jest otyłych, nie trzeba nawet statystyk, wystarczy wyjść na ulicę, żeby zobaczyć ile grubasów się toczy po ulicach. Zakrzepy, cukrzyce i inne choróbska ciągną do takich oblechów, i kończy się zawałem przed 50. Ciekawe ile podatków i pieniędzy
  • Odpowiedz