Wpis z mikrobloga

#alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa

Chcecie usunąć alko ze stacji benzynowych? Proszę bardzo, ale najpierw wywalcie z nich niezdrowe hotdogi, energetyki, bomby cukrowe w batonikach i inne niebezpieczne dla organizmu substancje jak chociażby papierosy klasyczne i elektroniczne? Nie usuniecie? To od alko też wara. Może ja lubię ukręcić łeb małpie o 3 w nocy, ale za to nie nażeram się chemikaliami i cukrem, żeby później wyglądać jak świnia przed porodem.
OlaKordasOfficial - #alkohol #zakaz #zakazhandlu #sejm #zdrowie #bekazlewactwa 

Chce...

źródło: wac-woj-orlen-mcina-34

Pobierz
  • 124
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE ja niczego nie bronię, nie dopowiadaj sobie. Zanegowałem tylko stawianie na równi sprzedaży alkoholu i słodyczy czy hotdogow. I jestem w stanie zrozumieć powody, dla których ktoś może myśleć o ograniczeniu możliwości sprzedaży tego pierwszego. Jakoś nigdy jeszcze na ulicy nie zaczepiali mnie ludzie pod wpływem batonów albo Hot dogów. Tak samo jak i nie zataczają się oni po ulicach i nie prowokują awantur zachowując się agresywnie. A jeżeli komuś faktycznie
@Chris_Karczynski żadnym. Ale taka manipulacja z Twojej strony świadczy tylko o tym że sam jesteś tępy. Podałeś tylko skrajny, pozytywny dla Ciebie przykład, i pewnie pękasz z dumy, jak to pozamylales mordy i obraziłeś. Idź się pochwal mamie. I ja nawet nie jestem za tym zakazem.
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE może Cię zaskoczę, ale jestem wolnościowcem. Jak dla mnie to nie powinno być żadnych ograniczeń. Ale nie akceptuje stawiania na rowni alkoholu z jedzeniem. I jeżeli ktoś to stawia na równi to w pełni zaczynam rozumieć pomysły ograniczenia. Nie popieram ale rozumiem.
@harrame: mordo Tobie czy mi na szczęście nie szepcze, ale miałem wujka, mocnego alkusa który juz się zapił, natomiast miewał etapy trzeźwości i każdy widok alkoholu sprawiał że się trząsł wręcz, do sklepów tylko ciotka chodziła, natomiast jak tankował auto to musiał być z kimś kto by go kontrolował. Alkoholizm to straszna choroba i bardzo trudna do przezwyciężenia, możesz iść do hipermarketu i alejki z gorzała omijać szerokim łukiem, jadąc na
Nie usuniecie? To od alko też wara. Może ja lubię ukręcić łeb małpie o 3 w nocy, ale za to nie nażeram się chemikaliami i cukrem, żeby później wyglądać jak świnia przed porodem.


@OlaKordasOfficial: alkoholik wściekły agresywny, mordziaty od cukierków i hod dogów to dostaniesz otyłości albo próchnicy a po alko zakupionym zwłaszcza o 3 rano na stacji i wypitym na hejnał sam z siebie zrobisz degrengoladę społeczną z której zdaniem
To od alko też wara.

@OlaKordasOfficial:
To, że chcesz uzupełnic kcal to absolutnie normalna sprawa w czasie jazdy (nawet jesli to niezdrowe wg kogoś). Natomiast alkohol jest tam najmniej potrzebny i tylko alkoholocy mogą #!$%@?ć, że to musi być konieczne. Jestem w stanie wyobrazic sobie 1548 bardziej przydantych produktów na stacji, których się tam nie sprzedaje.
Jedbac was alkoholików i palaczy, #!$%@? wam w dupę. Dosyć promowania idiotów i idiotyzmów.